Zagęszczarka stopowa (ubijak) WACKER BS 70-2

Indeks: 5100030607
Parametry techniczne Moc silnika : 1,7 kW Waga: 74 kg Siła odśrodkowa : 20 kN Wydajność : 149 m2/h Szerokość robocza: 280 mm Rozruch: ręczny Prędkość robocza: 8,9 m/min Uchwyty do transportu : tak Mocowanie stopy - ilość śrub: 6 szt Osłona silnika: tak Typ silnika: WM 80 Rodzaj paliwa: mieszanka 1:100 Rolka transportowa: tak Ilość filtrów: 1 szt Rodzaj filtrów: kartridge System wymiany filtrów: śruba 2 x Osłona górna : tak Licznik motogodzin: tak Automatyczne ssanie: tak Automatyczny wyłącznik: tak
13 750,32 zł
11 179,12 zł netto
Dostępne w magazynie Wacker Neuson Polska

Potrzebny Ci nowy ubijak? Szukasz stopy wibracyjnej, która będzie służyć bezawaryjnie przez kolejne lata? Zadanie to nie musi być trudne i wymagające. Najlepszym modelem dla Twoich potrzeb może być Wacker BS 70-2. Urządzenie najwyższej jakości, o wadze 74 kg, łączące w sobie cechy niezawodności i wydajności. Bardzo duża liczba uderzeń na minutę, aż 687, przekłada się na maksymalną wydajność pracy. Dzięki niej o wiele szybciej i dokładnie można zagęścić grunt już przy jednokrotnym przebiegu. Zmniejsza to faktyczne zużycie paliwa, a także ogranicza czas konieczny na wykonanie jednego zadania.


Skoczek w mocnej obudowie


Za co dotychczasowi użytkownicy chwalą zagęszczarkę stopową Wacker BS 70-2? Jedną z tych rzeczy jest jej obudowa. Wyprodukowana z mocnej stali malowanej proszkowo, zachowuje pełną odporność na działanie korozji. Jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu czystości, a samo urządzenie nie sprawia problemów jeśli chodzi o eksploatację i konserwację. Zagęszczarka stopowa idealnie odnajdzie się w pracy na placach budowy, jak również podczas doraźnych remontów dróg, alejek i przygotowania podłoża pod bruk.

Szczegółowe referencje

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki