Zagęszczarka stopowa (ubijak) WACKER BS 70-2

Indeks: 5100030607
Zagęszczarka stopowa (ubijak) WACKER BS 70-2
  • Zagęszczarka stopowa (ubijak) WACKER BS 70-2 - zdj 1
  • Zagęszczarka stopowa (ubijak) WACKER BS 70-2 - zdj 2
  • Zagęszczarka stopowa (ubijak) WACKER BS 70-2 - zdj 3
Parametry techniczne Moc silnika : 1,7 kW Waga: 74 kg Siła odśrodkowa : 20 kN Wydajność : 149 m2/h Szerokość robocza: 280 mm Rozruch: ręczny Prędkość robocza: 8,9 m/min Uchwyty do transportu : tak Mocowanie stopy - ilość śrub: 6 szt Osłona silnika: tak Typ silnika: WM 80 Rodzaj paliwa: mieszanka 1:100 Rolka transportowa: tak Ilość filtrów: 1 szt Rodzaj filtrów: kartridge System wymiany filtrów: śruba 2 x Osłona górna : tak Licznik motogodzin: tak Automatyczne ssanie: tak Automatyczny wyłącznik: tak
12 596,96 zł 12 596,96 zł
12 596,96 zł netto

Szczegóły Produktu


Potrzebny Ci nowy ubijak? Szukasz stopy wibracyjnej, która będzie służyć bezawaryjnie przez kolejne lata? Zadanie to nie musi być trudne i wymagające. Najlepszym modelem dla Twoich potrzeb może być Wacker BS 70-2. Urządzenie najwyższej jakości, o wadze 74 kg, łączące w sobie cechy niezawodności i wydajności. Bardzo duża liczba uderzeń na minutę, aż 687, przekłada się na maksymalną wydajność pracy. Dzięki niej o wiele szybciej i dokładnie można zagęścić grunt już przy jednokrotnym przebiegu. Zmniejsza to faktyczne zużycie paliwa, a także ogranicza czas konieczny na wykonanie jednego zadania. Skoczek w mocnej obudowie Za co dotychczasowi użytkownicy chwalą zagęszczarkę stopową Wacker BS 70-2? Jedną z tych rzeczy jest jej obudowa. Wyprodukowana z mocnej stali malowanej proszkowo, zachowuje pełną odporność na działanie korozji. Jednocześnie jest łatwa w utrzymaniu czystości, a samo urządzenie nie sprawia problemów jeśli chodzi o eksploatację i konserwację. Zagęszczarka stopowa idealnie odnajdzie się w pracy na placach budowy, jak również podczas doraźnych remontów dróg, alejek i przygotowania podłoża pod bruk.

Gwarancja przedłużona WACKER NEUSON

3 lata na przekładnie wibratora,

2 lata na silnik spalinowy,

1 rok na pozostałe podzespoły.

Zestaw serwisowy

Tylko oryginalne akcesoria WACKER NEUSON gwarantują długą żywotność maszyny.

Pakiet serwisowy do ubijaka Wacker

Licznik godzin eksploatacji

W celu zachowania zgodności z harmonogramem okresów konserwacyjnych. Standardowo zainstalowany we wszystkich modelach.

4-stopniowy system filtrów powietrza

Bardzo dobra wydajność dzięki 4-krotnemu filtrowi powietrza (składającemu się z filtra cyklonowego, papierowego filtra blaszkowego, i podwójnego filtra piankowego)

Automatyczne ssanie

Tylko jedna dźwignia do rozruchu, pracy i zatrzymania.

Profesjonalny serwis

Nasz serwis dokonuje napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra nieustannie czuwa nad maszynami naszych klientów.

Szczegółowe referencje

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki