ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA BOMAG BP 20/50 D

10 591,87 
13 028,00 zł brutto
BP 20/50 D
Silnik
Hatz 1B20
Paliwo
Diesel
Moc silnika
3,1 kW / 4,2 KM
Rozrusznik
Ręczny
Chłodzenie
Powietrzem
Zbiornik paliwa
3 l
Częstotliwość
90 Hz
Obroty
3600/min
Waga
108 kg
Siła odśrodkowa
20kN
Szerokość płyty
500mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Zagęszczarka jednokierunkowa BOMAG BP 20/50 D  - OFICJALNY DEALER MARKI BOMAG

Zagęszczarki jednokierunkowe płytowe BOMAG przeznaczone są do stosowania we wszystkich pracach ziemnych, asfaltowych i brukarskich. Gama oferująca właściwe rozwiązanie do każdego zastosowania oraz niezawodność i wydajność zagęszczania firmy BOMAG.

Ilość Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Jednokierunkowe zagęszczarki gruntu Bomag, to urządzenia uniwersalne i o wszechstronnym zastosowaniu. Tak samo dobrze radzą sobie podczas prac brukarskich, ziemnych, jak i w trakcie robót budowlanych. Zagęszczarka Bomag BP20/50 D to urządzenie dla profesjonalistów, wykonane z najlepszej jakości materiałów. Dzięki zastosowaniu dedykowanych przekładek gumowych z elastomeru, zagęszczarki mogą również pracować na powierzchni bruku lub betonu, wyrównując ich powierzchnię.

 

Dlaczego warto wybrać zagęszczarkę jednokierunkową Bomag BP20/50 D?

 

Powodem decyzji o zakupie tego urządzenia jest nie tylko wysoka wydajność i niskie zużycie paliwa, ale również maksymalne bezpieczeństwo pracy. Fabryczne osłony, system amortyzacji, ergonomiczne uchwyty i automatyczna dekompresja. Każda z tych rzeczy sprawia że codzienna praca z zagęszczarką jest znacznie wygodniejsza i bezpieczniejsza. Innym powodem do zakupu tej zagęszczarki jednokierunkowej jest system zraszaczy, w który została ona wyposażona. Dużym udogodnieniem są również opcjonalne koła transportowe, ułatwiające dojechanie na miejsce docelowego zagęszczania..

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: