ZAGĘSZCZARKA REWERSYJNA BOMAG BPR 35/60 Honda

16 399,29 
20 171,13 zł brutto
69500018-001
Silnik
HONDA GX160
Paliwo
Bezołowiowa 95
Moc silnika
3,6 kw / 4,9 kW
Rozrusznik
Ręczny
Chłodzenie
Powietrzem
Zbiornik paliwa
3l
Częstotliwość
85 Hz
Obroty
3600 / min
Waga
205kg
Siła odśrodkowa
35kN
Szerokość robocza
650 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Zagęszczarka rewersyjna BOMAG BPR 35/60  - OFICJALNY DEALER MARKI BOMAG

Dzięki masie roboczej od 135 do 300 kg i opcjonalnym kołom transportowym, modele te są łatwe w transporcie i nadają się do bardzo szerokiego zakresu zastosowań.

Ilość Czas wysyłki do 2 dni roboczych
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Sprawdzony model zagęszczarki rewersyjnej z silnikiem Diesla. Szukasz czegoś łatwego w obsłudze, solidnego i niezawodnego? Cena ma dla Ciebie znaczenie, ale dbasz również o bezpieczeństwo i komfort pracy swoich ludzi? Jeżeli tak, ten model łączy w sobie wszystkie poszukiwane przez Ciebie cechy. Zagęszczarka firmy Bomag z silnikiem Honda i płytą wibracyjną szerokości 60 cm sprawdzi się w każdych warunkach pracy. Posiada bardzo wygodne w obsłudze ramię – dźwignię, występuje również w charakterystycznym żółto-czarnym malowaniu. Powłoka lakieru proszkowego dodatkowo chroni przed korozją.

Gdzie i jak stosować zagęszczarki rewersyjne Bomag?

Firma Bomag produkuje wszechstronne urządzenia dedykowane dla przemysłu oraz małych, prywatnych firm. Prezentowana zagęszczarka jest modelem uniwersalnym, który szczególnie dobrze daje sobie radę przy pracach wymagających solidności, dokładności i krótkich terminów. Zintegrowany uchwyt transportowy jest dużym ułatwieniem logistycznym, podobnie jak możliwość zamocowania dedykowanych kół transportowych.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: