ZAGĘSZCZARKA REWERSYJNA BOMAG BPR 25/50

14 520,00 
17 859,60 zł brutto
BPR 25/50
Silnik
HONDA GX160
Paliwo
Bezołowiowa 95
Moc silnika
3,6 kw / 4,9 kW
Rozrusznik
Ręczny
Chłodzenie
Powietrzem
Zbiornik paliwa
3l
Częstotliwość
85 Hz
Obroty
3600 / min
Waga
140kg
Siła odśrodkowa
25kN
Szerokość płyty
500mm
Zbiornik na wodę
12 l

Całość wysyłki: Za darmo!

Zagęszczarka rewersyjna BOMAG BPR 25/40 - OFICJALNY DEALER MARKI BOMAG

Zagęszczarki rewersyjne są popularne na wielu małych i średnich budowach. BOMAG oferuje pełną gamę modeli o masie użytkowej od 120 do 750 kg. Są to bezkompromisowe urządzenia zagęszczające do robót ziemnych, asfaltu i kostki brukowej.

Ilość Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Rewersyjne zagęszczarki Bomag BPR 25/50 to niezawodny sprzęt, znajdujący zastosowanie na wszelkiego rodzaju budowach oraz podczas prac brukarskich i asfaltowych. Zagęszczarka rewersyjna posiada zdolność pracy dwukierunkowej, bez konieczności jej obracania o 180 stopni. To w zdecydowany sposób ułatwia pracę, czyniąc ją wydajniejszą i przyjemniejszą. Zaletą korzystania z zagęszczarek rewersyjnych jest znacznie większa wydajność zagęszczania gruntu, co ma znaczenie przy pracach wymagających stabilnego, dobrze przygotowanego podłoża.

Jak zbudowana jest zagęszczarka rewersyjna Bomag BPR 25/50?

Do produkcji tego urządzenia wykorzystane zostały starannie selekcjonowane materiały: stal odporna na uszkodzenia mechaniczne, dodatkowo malowana proszkowo, silnik i osprzęt firmy Honda. Optymalna szerokość płyty wibracyjnej równa się 50 cm, co czyni sprzęt wyjątkowo uniwersalnym i pozwala go wykorzystywać nawet w trudno dostępnych miejscach, o ograniczonej powierzchni. Do zagęszczarki można dokupić dodatkowe akcesoria i osprzęt, w tym zraszacze, płyty z elastomeru, zestaw do wykonania samodzielnego przeglądu oraz wiele innych.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: