Zagęszczarka jednokierunkowa BOMAG BVP 10/36

Indeks: BVP 10/36
Zagęszczarka jednokierunkowa BOMAG BVP 10/36
  • Zagęszczarka jednokierunkowa BOMAG BVP 10/36 - zdj 1
  • Zagęszczarka jednokierunkowa BOMAG BVP 10/36 - zdj 2
Parametry techniczne Silnik: GX120 Paliwo: benzyna Koła transportowe : opcja Chłodzenie : powietrze Moc: 2,6 kW Waga: 83 kg Siła odśrodkowa : 10 kN Szerokość robocza: 360 mm Rozruch: ręczny Zbiornik na wodę: opcja Prędkość robocza: 25 m/min Napęd: mechaniczny Producent silnika: Honda Rączka amortyzowana: tak Ilość amortyzatorów : 4 Uchwyty do transportu : tak Rączka składana: tak Mocowanie elastomera: tak Elastomer: opcja
5 014,73 zł 5 014,73 zł
5 014,73 zł netto
Dostępne w magazynie Bomag Polska

Pasujące akcesoria

Szczegóły Produktu


Bezpieczna w użytkowania zagęszczarka jednokierunkowa Bomag BVP 10/36. Urządzenie seryjnie wyposażone w osłonę paska klinowego, która chroni przed urazami mechanicznymi i wydłuża żywotność osprzętu. Prezentowana zagęszczarka jednokierunkowa sprawdzi się w większości prac brukarskich, drogowych oraz robotach ziemnych. Szeroka płyta wibracyjna, duża moc silnika, a także zbiornika na wodę. Każda z tych rzeczy przekłada się na komfort i efektywność pracy.

Honda GX 120 – serce zagęszczarki Bomag BVP 10/36

Spalinowa jednostka napędowa zagęszczarki to w tym przypadku silnik Honda. Jego konstrukcja jest bardzo trwała i odporna na trudne warunki użytkowania – pod warunkiem regularnej wymiany olejów i filtrów. Dla pełnej ochrony przed zatarciem, zagęszczarka Bomag została wyposażona w system automatycznego wyłączenia silnika przy zbyt niskim poziomie oleju. Pozostałe ciekawe rozwiązania to zbiornik na wodę ze wskaźnikiem napełnienia, uchwyt roboczy z funkcją tłumienia drgań, a także kompatybilność z wieloma pozostałym dodatkami, takimi jak zestaw kołowy, płyta z elastomeru, a także kompletny system zraszaczy, szczególnie przydatny podczas wibrowania asfaltu.

Szczegółowe referencje

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki