Zagęszczarka rewersyjna RPC 60/80D ALTRAD BELLE

Indeks: 1619064
Zagęszczarka rewersyjna RPC 60/80D  ALTRAD BELLE
  • Zagęszczarka rewersyjna RPC 60/80D  ALTRAD BELLE - zdj 1
  • Zagęszczarka rewersyjna RPC 60/80D  ALTRAD BELLE - zdj 2
Parametry techniczne Silnik: 1D81S Paliwo: olej napędowy Koła transportowe : brak Chłodzenie : powietrze Moc: 11 kW Waga: 475 kg Siła odśrodkowa : 60 kN Szerokość robocza: 700 mm Rozruch: ręczny Sterowanie maszyny: hydrauliczne(rogi) Prędkość robocza: 25,5 m/min Napęd: mechaniczny Producent silnika: Hatz Uchwyty do transportu : tak Mocowanie elastomera: brak Elastomer: brak Sterowanie gazu : na dyszlu Wskaźnik zagęszczania: brak
29 000,00 zł 29 000,00 zł
29 000,00 zł netto
Dostępne w magazynie Altrad Belle

Potrzebują Państwo czegoś specjalnego do wymagających prac? Duża wydajność, niezawodność, ciężar i oczywiście zagęszczanie rewersyjne? Jeśli tak, mamy coś idealnego! Jest to zagęszczarka rewersyjna Belle RPC 60/80D.

Szczegóły Produktu


Potrzebują Państwo czegoś specjalnego do wymagających prac? Duża wydajność, niezawodność, ciężar i oczywiście zagęszczanie rewersyjne? Jeśli tak, mamy coś idealnego! Jest to zagęszczarka rewersyjna Belle RPC 60/80D. Z silnikiem diesla, z szeroką na 80 cm płytą wibracyjną oraz z mocą aż 15 KM generowaną przez silnik Hatz. Komu i gdzie może być potrzebna taka zagęszczarka? Przede wszystkim tam, gdzie konieczne jest wibrowanie dużych powierzchni – parkingów, dróg oraz placów budów. Urządzeniu nie straszne również są tereny pochyłe. Kątowa płyta wibracyjna dobrze radzi się z zagęszczaniem trudnego podłoża, a także pokonywaniem nierówności.


Bezpieczna i komfortowa praca? To możliwe!


Zagęszczarka rewersyjna Belle RPC 60/80 D została stworzona z myślą o bezpieczeństwie operatorów. Jak groźne mogą być wielogodzinne wibracje i wstrząsy dla organizmu, nikogo nie trzeba przekonywać. Na szczęście udało się je ograniczyć dzięki systemowi absorbowania wibracji. Dzięki niemu operowanie urządzeniem jest o wiele łatwiejsze i prostsze, a długa praca nie wiąże się z nieprzyjemnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Pomimo dużego ciężaru, załadunek i rozładunek urządzenia jest prosty i szybki, dzięki zabudowanemu uchwytowi w górnej części.

Szczegółowe referencje

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki