Zagęszczarka rewersyjna RPC 45/60 Belle

18 091,87 
22 253,00 zł brutto
1619005
Silnik
Honda GX270
Paliwo
Benzyna
TYP
Spalinowy (benzyna)
Moc silnika
6,7 kW / 9 KM
Częstotliwość
70 Hz
Siła odśrodkowa
45 kN
Szerokość płyty
600 mm
Ciężar
275 kg
Długość płyty roboczej
839 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Ciekawy model zagęszczarki rewersyjnej z silnikiem spalinowym oraz ręcznym rozrusznikiem. Ciekawostką w tym modelu jest płyta wibracyjna z możliwością szybkiego poszerzenia o 2x75 mm. Ręcznie rozkładane elementy przydają się szczególnie podczas prac na prostym i rozległym terenie.

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Ciekawy model zagęszczarki rewersyjnej z silnikiem spalinowym oraz ręcznym rozrusznikiem. Ciekawostką w tym modelu jest płyta wibracyjna z możliwością szybkiego poszerzenia o 2x75 mm. Ręcznie rozkładane elementy przydają się szczególnie podczas prac na prostym i rozległym terenie. Sama konstrukcja zagęszczarki pozwala natomiast na jej obsługę również na terenie pochyłym. Aby zapewnić zagęszczarce maksymalną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, a także chronić silnik przed wpływem czynników zewnętrznych, wykorzystana została mocna obudowa stalowa, malowana proszkowo. Jej duża grubość jest najlepszą tarczą dającą bezpieczeństwo.

Zagęszczarka rewersyjna Belle 45/60 ze zoptymalizowanym procesem zagęszczania

Wibrowanie gruntu to proces wymagający i czasochłonny. Tym bardziej należy korzystać z urządzeń, które dają nam możliwość pracy szybkiej i przyjemniej. Ta zagęszczarka posiada zoptymalizowany proces wibrowania gruntu, który pozwala dopasować moc wibracji tam gdzie jest to konieczne oraz zmniejszyć ją kiedy duża moc nie jest wymagana. Przekłada się to bezpośrednio na komfort pracy, a także na zmniejszenie zużycia paliwa.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: