Zagęszczarka rewersyjna RPC 30/50D Belle

14 991,87 
18 440,00 zł brutto
1619066
Silnik
Hatz 1B20
Paliwo
Olej napędowy
TYP
Spalinowy (diesel)
Moc silnika
3,1 kW / 4,2 KM
Częstotliwość
95 Hz
Siła odśrodkowa
30 kN
Szerokość płyty
500 mm
Ciężar
174 kg
Długość płyty roboczej
657 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Zagęszczarka rewersyjna Belle RPC 30/50 D na stalowej ramie rurowej, z hydraulicznie regulowanym mimośrodem. Znajdziemy w niej wszystko co konieczne do sprawnej pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych.

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Zagęszczarka rewersyjna Belle RPC 30/50 D na stalowej ramie rurowej, z hydraulicznie regulowanym mimośrodem. Znajdziemy w niej wszystko co konieczne do sprawnej pracy w najtrudniejszych warunkach terenowych. Silnik diesla o dużej mocy gwarantuje ekonomiczne zużycie paliwa, a jednocześnie jest prosty w obsłudze i konserwacji. Płyta wibracyjna szerokości 50 cm pozwala używać zagęszczarki do przygotowywania podłoża pod chodniki, drogi, parkingi i inne tereny utwardzone.

Zagęszczarka rewersyjna z silnikiem Diesla

Kiedy należy zdecydować się na zakup zagęszczarki z silnikiem Dielsa. Przypomnijmy że urządzenie Altrad Belle RPC 30/50 D posiada właśnie taką jednostkę napędową. Sprawdza się ona najlepiej podczas intensywnych prac prowadzonych w trudnym terenie i na dużej powierzchni. Dzięki specjalnej konstrukcji, zagęszczarka jest szybka i bardzo zwrotna. Pozwala również na ciągłą pracę przez wiele godzin, redukując zmęczenie operatora. Sprawdzi się także podczas prac terenowych, związanych z naprawą dróg oraz zasypywaniem wykopów i rowów po robotach ziemnych.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: