Zagęszczarka rewersyjna RPX 35/60DE Belle

21 991,20 
27 049,18 zł brutto
1619207
Silnik
Hatz 1B 20
Paliwo
Olej napędowy
TYP
Spalinowy (diesel)
Moc silnika
3,1 kW / 4,2 KM
Częstotliwość
81 Hz
Siła odśrodkowa
35 kN
Szerokość płyty
600 mm
Rozruch
Elektryczny
Ciężar
207 kg
Długość płyty roboczej
700 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

To lider wydajności i niezawodności w segmencie zagęszczarek wibracyjnych. Belle RPC 45/60 DE oferuje kilka ciekawych rozwiązań.

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

To lider wydajności i niezawodności w segmencie zagęszczarek wibracyjnych. Belle RPC 45/60 DE oferuje kilka ciekawych rozwiązań. Pierwszym z nich jest silnik diesla o mocy 4,2 KM. Minimalne zużycie paliwa pozwala mocno ograniczać koszty eksploatacji, a duża wytrzymałość dodatkowo zmniejsza ryzyko usterek. Kolejne udogodnienie to zapłon elektryczny. Dzięki niemu nie ma już potrzeby energicznego pociągania za sznurek. Również płyta wibracyjna została specjalnie skonstruowana. Kątowa budowa nie jest przypadkowo, ułatwia zachowanie gradacji i jest pomocna w pokonywaniu nierówności terenowych. Aby dotrzeć na miejsce pracy z miejsca rozładunku, do zagęszczarki można zamontować komplet kół transportowych.

O czym warto wiedzieć, kupując zagęszczarkę rewersyjną?

Ma to być Państwa pierwsza zagęszczarka rewersyjna? Jeśli tak, warto przyjrzeć się bliżej specyfikacji, jak i niektórym rozwiązaniom. Jedno z nich, szczególnie zasługujących na uwagę to system absorbowania wstrząsów i wibracji. W trosce o bezpieczne sterowanie urządzeniem, warto wybierać zagęszczarki, których uchwyty tłumią wibrację. Tak jest również w tym przypadku. Oprócz specjalnych nakładek absorbujących wstrząsy, sama dźwignia posiada wbudowany system tłumienia wibracji i amortyzowania.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: