Zagęszczarka rewersyjna RPX 35/60D Belle

17 992,80 
22 131,14 zł brutto
1619203
Silnik
Hatz 1B 20
Paliwo
Olej napędowy
TYP
Spalinowy (diesel)
Moc silnika
3,1 kW / 4,2 KM
Częstotliwość
81 Hz
Siła odśrodkowa
35 kN
Szerokość płyty
600 mm
Rozruch
Ręczny
Ciężar
196 kg
Długość płyty roboczej
700 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Zagęszczarki rewersyjne z silnikiem Diesla charakteryzują się wysoką kultura pracy i niezawodnością. Polecane są dla prac bardzo intensywnych i czasochłonnych, w których inne urządzenia mogą odmówić posłuszeństwa. Niewielkie zużycie paliwa, wyjątkowo prosta obsługa i konserwacja i potężna moc. 

Ilość
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Zagęszczarki rewersyjne z silnikiem Diesla charakteryzują się wysoką kultura pracy i niezawodnością. Polecane są dla prac bardzo intensywnych i czasochłonnych, w których inne urządzenia mogą odmówić posłuszeństwa. Niewielkie zużycie paliwa, wyjątkowo prosta obsługa i konserwacja i potężna moc. Tak w skrócie można opisać zagęszczarkę rewersyjną Belle 35/60D. Urządzenie z silnikiem diesla firmy Hatz, zasilane jest olejem napędowym. Płyta szerokości 60 cm może być wyposażona w wiele dodatków, takich jak osłona z elastomeru. Dwa kierunki wibrowania sprawiają, że trudny grunt o wiele szybciej można zagęścić, bez konieczności podwójnych przejazdów.

Zwiększona prędkość jazdy w zagęszczarce Belle RPX 35/60D

Jednym z ważniejszych parametrów zagęszczarek, na które należy zwracać uwagę przy ich zakupie, jest prędkość jazdy. W tym przypadku została ona zwiększona w stosunku do konkurencyjnych modeli. Co to daje? Przede wszystkim jeszcze większe tempo pracy, bez utraty jakości. Biorąc to pod uwagę, zagęszczarka rewersyjna Belle RPX 35/60D sprawdzi się wszędzie tam, gdzie do wykonania czeka duża ilość pracy w stosunkowo krótkim czasie.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: