Zagęszczarka rewersyjna RPX 35/60 Belle

14 492,27 
17 825,49 zł brutto
1619208
Silnik
Honda GX 200
Paliwo
Benzyna
TYP
Spalinowy (benzyna)
Moc silnika
4 kW / 5,4 KM
Częstotliwość
81 Hz
Siła odśrodkowa
35 kN
Szerokość płyty
600 mm
Rozruch
Ręczny
Ciężar
185 kg
Długość płyty roboczej
700 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Do najtrudniejszych prac związanych z zagęszczaniem gruntu należy wybierać urządzenia solidne i niezawodne. Takie, które nawet po wielu godzinach ciągłej pracy nie odmówią posłuszeństwa i nie zaskoczą awarią. Taką zagęszczarką jest model rewersyjny, Belle 35/60.

Ilość
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Do najtrudniejszych prac związanych z zagęszczaniem gruntu należy wybierać urządzenia solidne i niezawodne. Takie, które nawet po wielu godzinach ciągłej pracy nie odmówią posłuszeństwa i nie zaskoczą awarią. Taką zagęszczarką jest model rewersyjny, Belle 35/60. Potężna broń do walki z niezagęszczonym gruntem o różnych frakcjach. Zagęszczarka została wyposażona w szeroką kątową płytę wibracyjną 60 cm. Poza nią zwraca uwagę niezawodny i mocny silnik Honda, a także zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach uchwyt – dźwignia.

Nie wiesz jaką zagęszczarkę wybrać? Doradzimy!

W firmie Norwit o zagęszczarkach wiemy wszystko! Pomożemy Ci wybrać zagęszczarkę rewersyjną dopasowaną do Twoich potrzeb oraz budżetu. Jeżeli okaże się nią zagęszczarka Belle 35/60, możesz być pewien zadowolenia z jej użytkowania. Prosty w obsłudze ręczny rozruch, nie wymagająca konserwacja, a także dodatkowe rozwiązania ułatwiające pracę i redukujące zmęczenie siłą wibracji. Producent nie zapomniał również o udogodnieniach w czasie załadunku i rozładunku. Jedno z nich to centralnie umieszczony uchwyt. Mocna ramowa konstrukcja zapewnia idealne wyważenie środka ciężkości, a jednocześnie wysokie bezpieczeństwo pracy, również w terenie pochyłym.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: