Zagęszczarka rewersyjna RPX 35/50D Belle

17 493,00 
21 516,39 zł brutto
1619206
Silnik
Hatz 1B 20
Paliwo
Olej napędowy
TYP
Spalinowy (diesel)
Moc silnika
3,1 kW / 4,2 KM
Częstotliwość
81 Hz
Siła odśrodkowa
35 kN
Szerokość płyty
500 mm
Rozruch
Ręczny
Ciężar
191 kg
Długość płyty roboczej
700 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Regularne zagęszczanie trudnego i wymagającego gruntu wymaga odpowiednich narzędzi. Zakup przypadkowej zagęszczarki może się skończyć tym, że po krótkim czasie odmówi posłuszeństwa, przegrywając z ciężkim gruntem. W przypadku zagęszczarki rewersyjnej Belle RPX 35/50D z silnikiem Diesla taki problem nie występuje.

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Regularne zagęszczanie trudnego i wymagającego gruntu wymaga odpowiednich narzędzi. Zakup przypadkowej zagęszczarki może się skończyć tym, że po krótkim czasie odmówi posłuszeństwa, przegrywając z ciężkim gruntem. W przypadku zagęszczarki rewersyjnej Belle RPX 35/50D z silnikiem Diesla taki problem nie występuje. Niezwykle mocna i wytrzymała konstrukcja urządzenia obejmuje najlepsze gatunki stali. Urządzenie zostało zaprojektowane w sposób, który pozwala łatwo i bezpiecznie pokonywać wzniesienia. Ta umiejętność jest szczególnie przydatna wtedy, kiedy chcemy utwardzać nasypy i wały.

Jak steruje się zagęszczarką Belle 35/50 D?

Bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem w tej zagęszczarce jest miejsce zamocowania dźwigni przepustnicy. Tym miejscem jest uchwyt roboczy, co korzystnie wpływa na komfort pracy. Również jego niskie położenie ogranicza zmęczenie operatora, tłumiąc zbędne wibracje. Kupując zagęszczarkę rewersyjną Belle 35/50D mogą Państwo domówić do niej zestaw transportowy, składający się z kompletu kół. Ułatwia on przemieszczanie urządzenia na miejsce pracy. Zagęszczarka bez obaw może pracować w czasie deszczu, m.in. za sprawą szczelnie zamkniętego akumulatora.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: