Zagęszczarka rewersyjna RPX 35/40DE Belle

20 991,60 
25 819,67 zł brutto
1619201
Silnik
Hatz 1B 20
Paliwo
Olej napędowy
TYP
Spalinowy (diesel)
Moc silnika
3,1 kW / 4,2 KM
Częstotliwość
81 Hz
Siła odśrodkowa
35 kN
Szerokość płyty
400 mm
Rozruch
Elektryczny
Ciężar
189 kg
Długość płyty roboczej
700 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Kompaktowa i zarazem bardzo wygodna zagęszczarka rewersyjna Belle 35/40 DE. Urządzenie posiada silnik diesla zasilany olejem napędowym, dodatkowo zostało wyposażone w elektryczny rozruch, ułatwiający pracę. Solidna płyta wibracyjna z kątowym wyprofilowaniem krawędzie czyni pracę łatwiejszą. 

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Kompaktowa i zarazem bardzo wygodna zagęszczarka rewersyjna Belle 35/40 DE. Urządzenie posiada silnik diesla zasilany olejem napędowym, dodatkowo zostało wyposażone w elektryczny rozruch, ułatwiający pracę. Solidna płyta wibracyjna z kątowym wyprofilowaniem krawędzie czyni pracę łatwiejszą. Sterowanie, zmiana kierunku jazdy – to wszystko jest szybsze i bardziej precyzyjne. Centralnie na środku urządzenia zamocowany został zintegrowany uchwyt transportowy. Można wykorzystać go do transportu i załadunku. Dźwignia sterująca wyposażona została w system blokowania położenia, co czyni pracę mniej wyczerpującą.

Płynne sterowanie mocą wibracji i prędkością jazdy

W miejscach ciasnych i wymagających większej precyzji ruchów, zagęszczarka rewersyjna może pracować z nieco mniejszą mocą. Pozwala na to płynna regulacja mimośrodu, zmniejszająca siłę wibracji przenoszonych na płytę. Zewnętrzne osłony wykonane zostały z grubej ocynkowanej blachy stalowej, która dodatkowo została pomalowana proszkowo na charakterystyczny kolor pomarańczowy. Zwiększa to widoczność zagęszczarki, poprawiając bezpieczeństwo pracy.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: