ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA ELEKTRYCZNA ALTRAD BELLE PCLX 16/45 E

6 584,89 
8 099,41 zł brutto
MCE4510
TYP
Elektryczny
Częstotliwość
50 Hz
Moc
2,2 kW / 3 KM
Siła odśrodkowa
16 kN
Szerokość płyty
450 mm
Ciężar
97 kg

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Jeżeli poszukują Państwo niezawodnej, wydajnej, cichej i ekologicznej zagęszczarki jednokierunkowej, to urządzenie jest odpowiednim wyborem. Zagęszczarka Belle PCLX 12/40 to urządzenie wyposażone w silnik elektryczny o mocy 2KM.  Generuje on wibracje o sile 12 kN. Waga wynosząca 50 kg sprawia, że elektryczna zagęszczarka jednokierunkowa Belle jest łatwa i wygodna do transportowania. Możliwość zasilania jej z dowolnego gniazdka elektrycznego 230V lub agregatu prądotwórczego to kolejna zaleta, przemawiająca za jej zakupem.

 

Tam gdzie ekologia ma znaczenie – elektryczne zagęszczarki

 

Przeznaczeniem jednokierunkowych zagęszczarek elektrycznych Belle PCLX 12/40 jest praca wewnątrz pomieszczeń, a także w miejscach, w których niezbędna jest zerowa emisja spalin. Cichy i wytrzymały silnik elektryczny nie generuje spalin, jest również bardzo wydajny i wymaga minimalnej konserwacji. Zagęszczarka elektryczna bardzo dobrze sprawdzi się podczas przygotowywania podłoża pod betonowe wylewki w domach i kamienicach, a także budownictwie wielomieszkaniowym lub utwardzania gruntu w ogrodach i terenach przyległych do domostw.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: