ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA ELEKTRYCZNA ALTRAD BELLE PCEL 400 E

3 722,55 
4 578,74 zł brutto
ELE4010
TYP
Elektryczny
Częstotliwość
50 Hz
Moc
0,55 kW / 0,75 KM
Siła odśrodkowa
10,5 kN
Szerokość płyty
380 mm
Ciężar
48,5 kg
Długość płyty roboczej
364 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Jednokierunkowe zagęszczarki elektryczne są stosunkową rzadkością na rynku. Znajdują jednak szerokie zastosowanie np. podczas prac wewnątrz budynków. Przedstawiamy wysokiej klasy zagęszczarkę elektryczną jednokierunkową firmy Belle, model PCEL 400 E. Jest to urządzenie zasilane prądem 230V, dysponujące mocą 0,75 KM. Idealnie sprawdza się podczas zagęszczania podłoża pod wylewki, jest również polecane z uwagi na niską emisję hałasu oraz całkowity brak emisji spalin.

 

Przyjazna środowisku, ekologiczna zagęszczarka jednokierunkowa Belle PCEL 400 E

 

Jedna z największych korzyści wynikających z użytkowania zagęszczarki elektrycznej, to łatwość korzystania z niej. Nie wymaga tankowania, tylko podłączenia do gniazdka. Z powodzeniem może być stosowana w miejscach o słabej wentylacji, a także w przestrzeniach miejskich. Możliwe jest zasilanie zagęszczarki pracującej wewnątrz pomieszczeń, przy pomocy agregatu prądotwórczego umieszczonego na zewnątrz obiektu. Do zagęszczarki elektrycznej PCEL 400 E można dokupić dedykowany zestaw transportowy – koła. 

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: