ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA ALTRAD BELLE PCX 500 HONDA GX160

4 200,00 
5 166,00 zł brutto
PC5000E
Silnik
Honda GX 160
TYP
Spalinowy (benzyna)
Moc
4 kW / 5 KM
Siła odśrodkowa
16,5 kN
Szerokość płyty
500 mm
Ciężar
88 kg
Długość płyty roboczej
696 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Duża i bardzo wydajna zagęszczarka jednokierunkowa Belle PCX 500. Płyta wibracyjna szeroka na 50 cm oraz silnik o mocy 4,8 KM przekładają się na bardzo dużą wydajność pracy. Niskie zużycie paliwa i niska emisja hałasu stanowią wartość dodaną tego urządzenia. Prezentowana zagęszczarka jest odpowiednim wyborem dla każdego, kto w pracy ceni solidność, jakość i niezawodność. Zagęszczarka bardzo dobrze radzi sobie na gruncie mieszanym, można ją również wykorzystywać do zagęszczania kruszyw oraz asfaltu. Możliwość montażu przekładki z elastomeru daje również możliwość stosowania na kostce brukowej.

 

Szybka zagęszczarka jednokierunkowa Belle PCX 500

 

Na czym polega fenomen przedstawionej zagęszczarki? Między innymi na dużej szybkości przesuwu, wynoszącej aż 21 metrów na minutę. Urządzenie sprawdzi się podczas prac w dużym terenie, gdzie do zagęszczenia jest spora powierzchnia gruntu. Warto docenić również przemyślaną konstrukcję ramy. Nie tylko stanowi ona osłonę dla silnika, ale jest również uchwytem dźwigowym, pozwalającym na łatwy i bezpieczny załadunek / rozładunek.

Szczegółowe referencje

Sprawdź pozostałe warianty

16 innych produktów w tej samej kategorii: