ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA ALTRAD BELLE PCX 450

4 400,00 
5 412,00 zł brutto
PC4513
Silnik
Honda GX 160
TYP
Spalinowy (benzyna)
Moc
4 kW / 5,5 KM
Siła odśrodkowa
16,5 kN
Szerokość robocza
450 mm
Ciężar
86 kg
Długość płyty roboczej
696 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Jednokierunkowa zagęszczarka wibracyjna Belle PCX 450 o mocy 4,8 KM. Łączna waga urządzenia to 92 kg. Zagęszczarka fabrycznie została przystosowana do montażu zbiornika na wodę, który w połączeniu z dyszami pozwala na wibrowanie gorącego asfaltu, bez ryzyka przyklejania się go do płyty wibracyjnej.  W zagęszczarce Belle PCX 450 zastosowano również inne rozwiązania, takie jak rama silnika będąca jednocześnie uchwytem dźwigowym, a także antywibracyjny uchwyt roboczy, który również może zostać złożony.

 

Na jakiej zasadzie działa zagęszczarka jednokierunkowa Belle PCX 450?

 

Zasada działania zagęszczarek jednokierunkowych jest niezmienna. Silnik spalinowy wprawia w ruch mimośrodowy ciężarek wibratora, który generuje wibracje przenoszone na płytę wibracyjną. Ta, w połączeniu z wagą urządzenia wprawia w ruch znajdujące się pod nią kruszywa, spoiwa lub asfalt, zagęszczając i utwardzając je. Zagęszczarka jednokierunkowa Belle PCX 450 może być również używana na powierzchni bruku lub betonu, po wcześniejszym zastosowaniu przekładek z elastomeru. Nowoczesna konstrukcja i dobrej jakości materiały zapewniają bezawaryjną eksploatację.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: