ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA ALTRAD BELLE PCX 20A

4 441,98 
5 463,64 zł brutto
PCD10
Silnik
Honda GX 120
TYP
Spalinowy (benzyna)
Moc
3 kW / 4 KM
Siła odśrodkowa
11 kN
Szerokość płyty
500 mm
Ciężar
75 kg
Długość płyty roboczej
540 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Jednokierunkowa zagęszczarka Belle PCX 20A została stworzona do prac przy asfalcie. Wykorzystywana przy doraźnych remontach dróg, uzupełnianiu ubytków, a także zagęszczaniu asfaltu na podjazdach, wjazdach, chodnikach i zatokach. Bardzo duża wydajność pracy, szeroka na 50 cm płyta wibracyjna oraz poręczny uchwyt z opcją tłumienia drgań. Urządzenie świetnie sprawdza się w codziennej, intensywnej eksploatacji, zapewniając wiele przydatnych udogodnień. Jedno z nich to system dysz do zraszania betonu oraz duży zbiornik na wodę – pojemność aż 12 l.

 

Zagęszczarka jednokierunkowa z płytą delta

 

Charakterystyczną rzeczą dla tej zagęszczarki jest płyta wibracyjna model delta. Jej zastosowanie pozwala uniknąć widocznych na zagęszczonej powierzchni krawędzie. Zagęszczarka Belle PCX 20A sprawdzi się również tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona i należy wykonywać skręty o małym promieniu. Duża zwrotność urządzenia to jedna z tych rzeczy, za którą cenią ją operatorzy i wykonawcy. Dla zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa użytkowania, silnik urządzenia został wyposażony w bardzo mocne, aluminiowe obudowy szczelnie zasłaniające ruchome elementy silnika, w tym paski klinowe.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: