ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA ALTRAD BELLE PCLX 400

3 529,31 
4 341,05 zł brutto
LC4221
Silnik
Honda GX 100
TYP
Spalinowy (benzyna)
Moc
2,2 kW / 3 KM
Siła odśrodkowa
13 kN
Szerokość płyty
400 mm
Ciężar
66,5 kg
Długość płyty roboczej
574 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Praca z zagęszczarką jednokierunkową odbywa się nie tylko na terenie budowanych dróg, ale również w miejscach o mocno ograniczonej przestrzeni. W tych przypadkach konieczne jest zastosowanie niewielkiej, ale bardzo wydajnej i zwrotnej zagęszczarki. Takim urządzeniem jest zagęszczarka jednokierunkowa Belle PCLX 400. Co sprawia że jest lepszym wyborem od innych urządzeń?

 

Poznaj korzyści, które daje zagęszczarka PCLX 400 Belle

 

Jedna z największych zalet to kompatybilność zagęszczarki z dwoma płytami wibracyjnymi o różnej szerokości – 320 oraz 400 mm. Długotrwała obsługa zagęszczarki również nie musi być dotkliwa i męcząca dla operatora. O jego stan zdrowia zadba specjalny uchwyt z systemem amortyzacji drgań.  Jego unikalna konstrukcja bardzo dobrze tłumi wstrząsy, pozwalając na 8 godzin ciągłej pracy. Dodając do tego niską emisję hałasu i ekonomiczne zużycie paliwa, mamy do czynienia z poręczną, lekką oraz niezawodną zagęszczarką do trudno dostępnych miejsc. Stosunkowo niewielka waga, niespełna 70 kg, ułatwia ręczny załadunek przez dwie osoby.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: