ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA ALTRAD BELLE PCLX 320

3 833,49 
4 715,19 zł brutto
LC3222
Silnik
Honda GX 100
TYP
Spalinowy (benzyna)
Moc
2,2 kW / 3 KM
Siła odśrodkowa
13 kN
Szerokość płyty
320 mm
Ciężar
62 kg
Długość płyty roboczej
574 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Jeżeli poszukują Państwo niezawodnej, lekkiej i zwrotnej zagęszczarki jednokierunkowej, to ten model idealnie się nadaje. Zagęszczarka Belle PCLX 320 to urządzenie o mocy 3 KM, wyposażone w niezawodny silnik elektryczny. Cicha praca, brak emisji spalin, bardzo duża wydajność pracy, system redukcji wibracji na uchwycie, a także zbiornik na wodę i komplet dysz. To wszystko sprawia że prezentowana tutaj zagęszczarka idealnie sprawdza się podczas prac remontowych i konserwatorskich. Jej obsługa jest intuicyjna, a ciekawe fabryczne rozwiązania ułatwiają codzienną pracę.

 

Zagęszczarka jednokierunkowa PCLX występuje w dwóch szerokościach 320mm oraz 400mm

 

Podczas zagęszczania podłoża często zachodzi potrzeba zastosowania węższej płyty. W tym przypadku mamy możliwość stosowania płyty wibracyjnej szerokości 32 lub 40 cm. Dzięki temu rozwiązaniu, zagęszczarka może być stosowana do wielu różnych zastosowań, również w ciasnych miejscach, w których powierzchnia jest mocno ograniczona. Zagęszczarka została wyposażona w praktyczne uchwyty, dzięki którym urządzenie mogą podnieść dwie osoby. To ułatwia załadunek i rozładunek z samochodu.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: