ZAGĘSZCZARKA JEDNOKIERUNKOWA ALTRAD BELLE MPC300

2 625,98 
3 229,96 zł brutto
MPC01
Silnik
Honda GXH 50
TYP
Spalinowy (benzyna)
Moc
1,8 kW / 2,4 KM
Siła odśrodkowa
3,25 kN
Szerokość płyty
300 mm
Ciężar
32 kg
Długość płyty roboczej
470 mm

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Bardzo lekka i poręczna zagęszczarka jednokierunkowa belle MPC 300. Waży zaledwie 32 kg i ma moc 2,4 KM. Urządzenia tego typu są wykorzystywane do zagęszczania podłoża pod układanie kostki brukowej, a także utwardzania podłoża wykopów pod rury. Niewielki ciężar ułatwia opuszczenie zagęszczarki do wykopów i jej późniejsze wyjęcie. Aby zagęszczarka zajmowała jeszcze mniej miejsca w samochodzie, można w prosty sposób zdemontować uchwyt roboczy. Z przodu urządzenia na stałe znajduje się uchwyt transportowy do ręcznego lub maszynowego przenoszenia.

 

Podstawowa eksploatacja zagęszczarki MPC 300

 

Zagęszczarki Belle z silnikami spalinowymi tankowane są benzyną noPb 95. Regularna wymiana filtrów, oleju i świec pozwala utrzymać zagęszczarkę w najlepszym stanie technicznym, gwarantującym dużą żywotność. Dla sprawnej i wydajnej pracy nie można zapominać o okresowym sprawdzaniu naciągu paska klinowego oraz poziomu jego zużycia. W razie potrzeby należy go wymienić na nowy wraz z osprzętem.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: