Motopompa do brudnej wody WACKER NEUSON PDI 2A

Indeks: 5000620772
Motopompa do brudnej wody WACKER NEUSON PDI 2A
  • Motopompa do brudnej wody WACKER NEUSON PDI 2A - zdj 1
  • Motopompa do brudnej wody WACKER NEUSON PDI 2A - zdj 2
  • Motopompa do brudnej wody WACKER NEUSON PDI 2A - zdj 3
Parametry techniczne Silnik: Honda GX120 Paliwo: benzyna Wymiary: 1015 x 455 x 585 mm Zbiornik paliwa : 2,5 l Moc: 3 KW Rozruch: ręczny Ciężar: 59 kg Średnica przyłączy: 50mm Max. wysokość podnoszenia: 15 m Czas pracy na jednym zbiorniku: zużycie paliwa napędowego 1,1l/h Max średnica zanieczyszczeń: 3,8mm Pojemność skokowa: 118 cm3 Max wydajność: 189 l/min Maks. głębokość ssania: 7.5 m
9 633,23 zł 9 633,23 zł
9 633,23 zł netto

Motopompa do wody brudnej WACKER NEUSON PDI 2A, to wybór zarówno dla profesjonalistów, jak i domów jednorodzinnych. To wytrzymałe urządzenie, które z łatwością osuszy piwnicę, wykopy i kanały.

Szczegóły Produktu


Motopompa do wody brudnej WACKER NEUSON PDI 2a – możliwości urządzenia

Najmocniejszą stroną motopompy do wody brudnej Wacker Neuson PDI 2A jest jej niezawodny silnik Honda GX120. Urządzenie o pojemności skokowej 118 cmᶟ daje moc 3 KW. Dzięki temu motopompa jest w stanie zassać wodę brudną z głębokości aż 7,5 m i wyrzucić ją na wysokość do 15 m. Sprawdzi się zatem na placach budowy oraz podczas akcji ratunkowych związanych z podtopieniami domów.

Urządzenie w ciągu minuty przepompuje brudną wodę o masie 189 l. W ciągu godziny daje to wynik ponad 100 tysięcy litrów, które mogą być usunięte z pomieszczenia. Dodatkowo pracę ułatwia stosunkowy duży zbiornik paliwa, który pomieści 2,5 l benzyny. Porównując do tego zużycie paliwa napędowego, które wynosi 1,1l na godz. możemy łatwo obliczyć, że na jednym baku możemy pracować ponad 2 godziny.

Motopompa do wody brudnej Wacker Neuson PDI 2A, ma jeszcze jedną wyjątkową cechę. Do pompy dołączono dwa kółka, dzięki którym możliwy jest bardzo łatwy transport. Przy wadze 59 kg, to rozwiązanie czyni ją idealnym urządzeniem dla firm, które specjalizują się w awariach instalacji wodno – kanalizacyjnych. Z łatwością można do niej również dopasować węże, dzięki średnicy przyłączy wynoszących 50 mm.

Motopompa spalinowa jest ceniona przez naszych klientów indywidualnych i biznesowych za jej niezawodność, łatwość w obsłudze i możliwość łatwego transportu. Dodatkowo produkty marki Wacker Neuson są objęte gwarancją i dają możliwość profesjonalnego serwisu przed i po gwarancji. To najlepsza inwestycja dla firmy i domu.

GWARANCJA WACKER NEUSON

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego motopompy dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.

Profesjonalny serwis

Nasz serwis dokonuje napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych. Wykwalifikowana i doświadczona kadra nieustannie czuwa nad maszynami naszych klientów.

Wyposażenie

Do wyposażenia dodatkowego zaliczamy: szybkozłączki, złącza strażackie kłowe, węże ssące, węże tłoczne. Wszystkie dodatkowe elementy posiadamy w stałej ofercie dostępne w naszym sklepie online w kategorii:

Akcesoria do motopomp

Wykres wydajności motopomp firmy WACKER NEUSON

Wykres wydajności pomoże Ci dobrać pompę do własnych wymagań.

Szczegółowe referencje

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki