PROFESJONALNA PIŁA STOŁOWA SPN 700 SUPER DO BLOCZKÓW BETONOWYCH

7 900,23 
9 717,28 zł brutto
PK70R
Moc silnika
5,5 KW
Model
SPN700 SUPER
Waga
144kg
Średnica tarczy
700mm
Maksymalna grubość cietego materiału
285 mm
Maksymalna długość cięcia
750 mm
Wymiary stołu
610 x 450 mm
Ochrona elektryczna
IP 44

Całość wysyłki: Za darmo!

Doskonała piła do bloczków i pustaków z silnikiem o ogromnej mocy aż 5,5 kW i umieszczonym z tyłu maszyny gdzie napęd przeniesiony jest za pomocą pasów klinowych. Rozwiązanie to zwiększa komfort pracy i znacznie wydłuża żywotność silnika.

Ilość Wysyłka natychmiast
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

PROFESJONALNA PIŁA STOŁOWA 700mm DO CIĘCIA BLOCZKÓW BETONOWYCH, POROTHERM, MAX , SILKA. 

PIŁA DO BLOCZKÓW BETONOWYCH, cegły Porotherm, Max , Bloczków komórkowych, pustaków, kamienia naturalnego. Piła ta różni się od wersji SPN700  tym że silnik ma moc 5,5 kW oraz jest umieszczony z tyłu maszyny a napęd przeniesiony jest za pomocą pasów klinowych.To rozwiązanie poprawia komfort pracy , zwiększa wytrzymałość silnika i zabezpiecza go przed nagłym zatrzymaniem podczas blokady narzędzia w materiale.

Najlepsza piła do pracy podczas budowy zarówno pojedynczych domów jak i dużych osiedli czy murowanych hali przemysłowych. Zastosowano w niej wszystkie najlepsze rozwiązania zdobyte podczas wielu lat produkcji maszyn budowlanych. 

Zastosowano w niej wszystkie najlepsze rozwiązania zdobyte podczas wielu lat produkcji maszyn budowlanych. Piła SPN 700 jest piłą łatwą w transporcie na budowie porzez 4 gumowe koła oraz hak transportowy do transportu dźwigiem. Podczas załadunku piły na samochód pomaga specjalny otwór w ramie na widły wózka podnośnikowego co większa komfort i bezpieczeństwo załadunku. 

Piła posiada Włoski silnik znanej i cenionej marki SOGA o bardzo dużej mocy jak na piły w rozmiarze 700mm, wraz z silnikiem sprzężona jest pompa wodna S2 zapewniająca optymalne chłodzenie tarczy tnącej przedłużając jej żywotność nawet dwukrotnie w stosunku do cięcia na sucho.

Stół tnący porusza się po owalnych szynach na specjalnie wyprofilowanych kołach wózka zapewniając stabilne i równe cięcie przez cały okres użytkowania.

 • STABILNY STÓŁ TNĄCY


  KÓŁKO STOŁU TNĄCEGO
 • KOŁA TRANSPORTOWE

  KOŁO SKRĘTNE
  KOŁA TRANSPORTOWE
 • HAK TRANSPORTOWY

  HAK TRANSPORTOWY
 • PROWADNICA WIDEŁ WÓZKA WIDŁOWEGO

  PROWADNICA WIDEŁ WÓZKA WIDŁOWEGO
 • BLOKADA GŁĘBOKOŚCI CIĘCIA

  BLOKADA GŁĘBOKOŚCI CIĘCIA
 • POMPA WODNA

  POMPA WODNA s2
 • ZAWÓR CHŁODZENIA

  ZAWÓR CHŁODZENIA
 • SILNIK SOGA 5,5 KW • KLUCZE MONTAŻOWE
  KLUCZ MONTAŻOWY

ZAMAWIAJ TYLKO W PROFESJONALNYCH FIRMACH Z SERWISEM !!! TO GWARANTUJE CI OBSŁUGĘ TAKŻE PO SPRZEDAŻOWĄ A NIE TYLKO W TRAKCIE ZAMÓWIENIA.

PREZENTACJA NASZEJ FIRMY

Szczegółowe referencje

Sprawdź pozostałe warianty

16 innych produktów w tej samej kategorii: