MAGAZYN
WSPARCIE
14 DNI
NA RYNKU

-
-
Wszystko
-
Maszyny budowlane
-
-
Zagęszczarki
- Ubijaki gruntu - skoczki
- Zagęszczarki jednokierunkowe
- Zagęszczarki rewersyjne
- Walce
- Zagęszczarki gruntu 100 kg
- Zagęszczarki gruntu 200 kg
- Zagęszczarki gruntu 300 kg
- Zagęszczarki gruntu 400 kg
- Zagęszczarki gruntu 500 kg
- Zagęszczarki gruntu 600 kg
- Zagęszczarki gruntu 700 kg
- Zagęszczarki gruntu 800 kg
- Zagęszczarki Wacker Neuson
- Akcesoria do zagęszczarek
- Zagęszczarki Bomag
- Zagęszczarki Altrad Belle
- Zagęszczarki do kostki brukowej
- Zagęszczarki Husqvarna
- Zagęszczarki Swepac
-
-
-
-
-
-
Agregaty Prądotwórcze
-
-
Popularny w kategorii
-
-
Ogrzewanie i chłodzenie
-
Mycie i odkurzanie
-
Niwelatory i pomiary
-
-
BLOG i Porady
-
Promocje
Statyw do wiertnicy HUSQVARNA DS 50 GYRO bez płyty 50 AT
Indeks
965157822
Indeks
Dostępność
Dane techniczne
- Ciężar: 56 kg
- Max. średnica wiertła: 350 mm
- Ustawianie pod kątem: + / – 90o
- Maksymalna długość posuwu: 670 mm
- Zalecane maszyny: Dm 340, dm 280
Statyw do wiertnicy HUSQVARNA DS 50 GYRO bez płyty 50 AT – stabilność i precyzja w jednym urządzeniu
Statyw do wiertnicy HUSQVARNA DS 50 GYRO jest zaawansowanym narzędziem, które sprawdzi się idealnie w wymagających pracach związanych z wierceniem w betonie. Odpowiedni zarówno dla profesjonalistów, jak i zaawansowanych użytkowników, poszukujących niezawodności i wszechstronności w codziennych zadaniach. Dedykowany do współpracy z wiertnicami Husqvarna DM 340 i DM 280, co pozwala zwiększyć efektywność pracy, zapewniając maksymalny komfort i precyzję.
Kompaktowe rozwiązanie z nowoczesnymi funkcjami
HUSQVARNA DS 50 GYRO wyróżnia się niezwykłą precyzją oraz solidną konstrukcją, którą zapewnia cieżar wynoszący 56 kg. Dzięki temu urządzenie jest stabilne nawet podczas intensywnej eksploatacji. Wiertnice o maksymalnej średnicy wiertła 350 mm idealnie spełnią swoje zadanie w najtrudniejszych projektach, a możliwość ustawienia pod kątem +-90° umożliwia wszechstronne wiercenie w różnych płaszczyznach. Maksymalna długość posuwu 670 mm zapewnia szybki i precyzyjny proces wiercenia, co minimalizuje czas pracy. Urządzenie zaprojektowane do współpracy z wiertnicami DM 340 oraz DM 280, oferując najwyższą jakość i bezawaryjność.
Statyw do wiertnicy HUSQVARNA DS 50 GYRO bez płyty 50 AT – dostępny w NORWIT.PL!
Zakupując statyw HUSQVARNA DS 50 GYRO w naszym sklepie, zyskujesz pewność najwyższej jakości oraz profesjonalne wsparcie serwisowe. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą w kategorii Wiertnice do betonu i wybierz narzędzie, które odmieni Twój sposób pracy.
Opis
- Ciężar
- 56 kg
- Max. średnica wiertła
- 350 mm
- Ustawianie pod kątem
- + / – 90o
- Maksymalna długość posuwu
- 670 mm
- Zalecane maszyny
- Dm 340, dm 280
Standardowa 12-miesięczna Gwarancja Husqvarna
Firma Husqvarna zapewnia 12-miesięczną gwarancję na wszystkie swoje produkty. To standardowy okres ochrony, który daje pewność jakości i niezawodności każdej maszyny zakupionej od tego producenta.
Wybierając produkty Husqvarna, inwestujesz w sprzęt objęty roczną gwarancją, która obejmuje wszystkie elementy i podzespoły, gwarantując ich sprawne działanie przez cały rok.
