WŁASNY
|
MAGAZYN
24/7
|
WSPARCIE
ZWROTY DO
|
14 DNI
23 LATA
|
NA RYNKU
LEASING
|

-
-
Wszystko
-
Maszyny budowlane
-
-
Zagęszczarki
- Ubijaki gruntu - skoczki
- Zagęszczarki jednokierunkowe
- Zagęszczarki rewersyjne
- Walce
- Zagęszczarki gruntu 100 kg
- Zagęszczarki gruntu 200 kg
- Zagęszczarki gruntu 300 kg
- Zagęszczarki gruntu 400 kg
- Zagęszczarki gruntu 500 kg
- Zagęszczarki gruntu 600 kg
- Zagęszczarki gruntu 700 kg
- Zagęszczarki gruntu 800 kg
- Zagęszczarki Wacker Neuson
- Akcesoria do zagęszczarek
- Zagęszczarki Bomag
- Zagęszczarki Altrad Belle
- Zagęszczarki do kostki brukowej
- Zagęszczarki Husqvarna
- Zagęszczarki Swepac
-
-
-
-
-
-
Agregaty Prądotwórcze
-
-
Popularny w kategorii
-
-
Ogrzewanie i chłodzenie
-
Mycie i odkurzanie
-
Niwelatory i pomiary
-
-
BLOG i Porady
-
Promocje
Niwelator optyczny samopoziomujący geo-FENNEL No. 10-26 WYCOFANY
Indeks
11-251-20
Indeks
11-251-20
Czas do wysyłki
Dostępność
Termin dostawy
Czas wysyłki 2-3 dni robocze.Dane techniczne
- Ciężar: 1,8 kg
- Marka: Geo-Fennel
- Powiększenie lunety: 26x
- Średnica obiektywu: 40 mm
- Zakres pracy kompensatora: ±15’
Po raz kolejny zdobyliśmy
Gazelę Biznesu- dziękujemy Wam!
Darmowa dostawa powyżej 1 500 zł
24 lata na rynku
Własny magazyn 1200 m²
Zwroty do 14 dni
Niwelator optyczny samopoziomujący geo-FENNEL No. 10-26 WYCOFANY - precyzja i niezawodność w każdych warunkach
Niwelator optyczny geo-FENNEL No. 10-26 to solidne narzędzie przeznaczone do prac budowlanych, geodezyjnych oraz w terenie. Dzięki swojej wszechstronności i precyzyjnym parametrom sprawdzi się idealnie zarówno dla profesjonalistów, jak i dla amatorów szukających niezawodności i efektywności. Urządzenie jest samopoziomujące, co zwiększa wygodę użytkowania i skraca czas potrzebny na kalibrację.Kompaktowe rozwiązanie z nowoczesnymi funkcjami
Cieżar : 1.8 kg sprawia, że niwelator jest lekki i łatwy do przenoszenia, nie obciążając użytkownika podczas długotrwałych prac terenowych. Luneta o powiększeniu 26x z średnicą obiektywu 40 mm zapewnia precyzyjne pomiary nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, a możliwość wykonywania najkrótszej celowej na odległość już 0.5 m pozwala na niezwykle precyzyjne ustawienie urządzenia w bliskiej odległości. Niwelator posiada kompensator o zakresie pracy ±15', który gwarantuje bezbłędne automatyczne poziomowanie, a jego dokładność ±0.5’’ czyni urządzenie bardzo wytrzymałym w niwelacjach długodystansowych. Dodatkowo, średni błąd na 1 km podwójnej niwelacji wynosi 2.0 mm, co jest kluczowe dla osób potrzebujących najwyższej precyzji. Obudowa o klasie szczelności IP 54 chroni wnętrze urządzenia przed kurzem oraz wodą, gwarantując jego długą żywotność. Sprawdzony mechanizm niwelatora wzbogacony o 400-gonowe koło poziome/360° oraz libellę sferyczną 8’/2 mm, który usprawnia codzienną pracę i zapewnia wygodne ustawienie sprzętu. Niezawodne parametry techniczne oraz ergonomiczny design czynią ten produkt niezastąpionym narzędziem na każdej budowie.Niwelator optyczny samopoziomujący geo-FENNEL No. 10-26 - dostępny w NORWIT.PL!
Zapraszamy do zakupu niwelatora na NORWIT.PL i skorzystania z bogatej oferty produktów w kategorii Optyczne. Zakup w naszym sklepie to gwarancja jakości, profesjonalny serwis oraz szybka dostawa. Sprawdź inne nasze produkty i wybierz sprzęt idealnie dopasowany do swoich potrzeb!
11-251-20
Opis
- Ciężar
- 1,8 kg
- Marka
- Geo-Fennel
- Powiększenie lunety
- 26x
- Średnica obiektywu
- 40 mm
- Zakres pracy kompensatora
- ±15’
- Dokładność kompensatora
- ±0,5”
- Najkrótsza celowa
- 0,5 m
- Klasa szczelności obudowy
- IP 54
- Średni błąd na 1 km podwójnej niwelacji
- 2,0 mm
- Koło poziome
- 400 g / 360°
- Libella sferyczna
- 8‘/2 mm
Specyficzne kody
- EAN13
- 0000000020716
