MAGAZYN
WSPARCIE
14 DNI
NA RYNKU

-
-
Wszystko
-
Maszyny budowlane
-
-
Zagęszczarki
- Ubijaki gruntu - skoczki
- Zagęszczarki jednokierunkowe
- Zagęszczarki rewersyjne
- Walce
- Zagęszczarki gruntu 100 kg
- Zagęszczarki gruntu 200 kg
- Zagęszczarki gruntu 300 kg
- Zagęszczarki gruntu 400 kg
- Zagęszczarki gruntu 500 kg
- Zagęszczarki gruntu 600 kg
- Zagęszczarki gruntu 700 kg
- Zagęszczarki gruntu 800 kg
- Zagęszczarki Wacker Neuson
- Akcesoria do zagęszczarek
- Zagęszczarki Bomag
- Zagęszczarki Altrad Belle
- Zagęszczarki do kostki brukowej
- Zagęszczarki Husqvarna
- Zagęszczarki Swepac
-
-
-
-
-
-
Agregaty Prądotwórcze
-
-
Popularny w kategorii
-
-
Ogrzewanie i chłodzenie
-
Mycie i odkurzanie
-
Niwelatory i pomiary
-
-
BLOG i Porady
-
Promocje
Napęd elektryczny listwy wibracyjnej dwuprofilowej Enar QPM
Indeks
346021
Indeks
Dostępność
Dane techniczne
- Siła odśrodkowa: 3 kN
- Ciężar: 30 kg
- Typ silnika: Elektryczny
- Częstotliwość wibracji: 3000/min
- Silnik: 230 V
Naped elektryczny listwy wibracyjnej dwuprofilowej Enar QPM - niezawodne narzędzie dla profesjonalistów
Napęd elektryczny listwy wibracyjnej dwuprofilowej Enar QPM to idealne rozwiązanie dla firm budowlanych, które poszukują wydajnych i precyzyjnych narzędzi do wyrównywania oraz zagęszczania betonu. Dzięki swojej wszechstronności i trwałości, urządzenie to sprawdzi się doskonale na każdej większej budowie. Jego solidna konstrukcja oraz elektryczny silnik gwarantują niezawodność i efektywność pracy w trudnych warunkach.
Kompaktowe rozwiązanie z nowoczesnymi funkcjami
Napęd Enar QPM dzięki swojej kompaktowej budowie i zaawansowanym parametrom technicznym oferuje niezrównane korzyści dla użytkowników. Ważąc jedynie 30 kg i generując wibracje o częstotliwości 3000/min, zapewnia doskonałe wyrównanie betonu na różnych powierzchniach. Wyposażony w elektryczny silnik o mocy 0.34 km i napięciu znamionowym 380 V, jest nie tylko niezwykle wydajny, ale także ekonomiczny – zużycie energii to jedynie 270 W. Urządzenie generuje siłę odśrodkową wynoszącą 3 kN, co gwarantuje odpowiednie zagęszczenie mieszanki betonowej. Napęd pasuje do profili o długości od 2.5-4.5 m oraz 3.5-6 m, co czyni go niezwykle uniwersalnym w zastosowaniu.
Naped elektryczny listwy wibracyjnej dwuprofilowej Enar QPM - dostępny w NORWIT.PL!
Zamów napęd elektryczny listwy wibracyjnej Enar QPM już dziś w naszym sklepie NORWIT.PL i zyskaj pewność wykonania pracy na najwyższym poziomie. Oferujemy pełen serwis gwarancyjny oraz szybkie i bezpieczne zakupy. Sprawdź również inne produkty w kategorii Betonowanie i znajdź idealne rozwiązanie dla swojej budowy!
Opis
- Siła odśrodkowa
- 3 kN
- Ciężar
- 30 kg
- Typ silnika
- Elektryczny
- Częstotliwość wibracji
- 3000/min
- Silnik
- 230 V
- Moc
- 0,34 KM
- Producent
- Enar
- Model
- QPM
- Zużycie energii [ w ]
- 270 W
- Napięcie znamionowe
- 380 V
- Pasuje do profili
- 2,5-4,5 / 3,5-6 m
Firma Enar oferuje swoim klientom 12 miesięcy gwarancji, co jest obietnicą jakości i niezawodności. Dzięki temu każda maszyna zakupiona od Enar jest objęta pełną ochroną przez rok od daty zakupu.
Roczna gwarancja obejmuje wszystkie komponenty i podzespoły, zapewniając bezproblemowe użytkowanie przez cały okres ochrony.
Inne produkty z tej samej kategorii

Zacieraczka BARIKELL 4-60 Honda GX 160

Zacieraczka BARIKELL 4-90 Honda GX 270

Rozrusznik HONDA GX 160 z kielichem (zamiennik)

Zacieraczka BARIKELL 4-75 Honda GX 160

Wibrator pogrążalny Wacker Neuson IEC 45/230/5/15

Wibrator pogrążalny Wacker Neuson IEC 38/230/5/15
