MAGAZYN
WSPARCIE
14 DNI
NA RYNKU

-
-
Wszystko
-
Maszyny budowlane
-
-
Zagęszczarki
- Ubijaki gruntu - skoczki
- Zagęszczarki jednokierunkowe
- Zagęszczarki rewersyjne
- Walce
- Zagęszczarki gruntu 100 kg
- Zagęszczarki gruntu 200 kg
- Zagęszczarki gruntu 300 kg
- Zagęszczarki gruntu 400 kg
- Zagęszczarki gruntu 500 kg
- Zagęszczarki gruntu 600 kg
- Zagęszczarki gruntu 700 kg
- Zagęszczarki gruntu 800 kg
- Zagęszczarki Wacker Neuson
- Akcesoria do zagęszczarek
- Zagęszczarki Bomag
- Zagęszczarki Altrad Belle
- Zagęszczarki do kostki brukowej
- Zagęszczarki Husqvarna
- Zagęszczarki Swepac
-
-
-
-
-
-
Agregaty Prądotwórcze
-
-
Popularny w kategorii
-
-
Ogrzewanie i chłodzenie
-
Mycie i odkurzanie
-
Niwelatory i pomiary
-
-
BLOG i Porady
-
Promocje
Agregat prądotwórczy trójfazowy FOGO FH 8000
Indeks
28161
Indeks
Dostępność
Dane techniczne
- Ciężar: 75 kg
- Wymiary: 790 x 580 x 505
- Napięcie: 400/230 V
- Silnik: Honda GX 390
- Paliwo: Benzyna
Agregat prądotwórczy trójfazowy FOGO FH 8000 - niezawodność i wydajność w jednym urządzeniu
FOGO FH 8000 to zaawansowany agregat prądotwórczy trójfazowy o szerokim zastosowaniu. Idealny dla profesjonalistów oraz do użytku przemysłowego czy budowlanego. Wyposażony w silnik Honda GX390 oraz manualny rozrusznik. Zapewnia niezawodne działanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest stabilna moc i wydajność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Kompaktowa budowa oraz solidna konstrukcja ułatwiają transport i użytkowanie w trudnych warunkach. Świetny wybór dla osób szukających efektywnego i trwałego rozwiązania.
Kompaktowa moc w pełni przystosowana do Twoich potrzeb
Ten model charakteryzuje się następującymi danymi technicznymi, które przekładają się na wyjątkowe korzyści dla użytkownika. Wymiary: 790x580x505 mm oraz waga: 75 kg pozwalają na łatwe przenoszenie, co czyni ten agregat doskonałym wyborem do mobilnych zastosowań. Moc prądu trójfazowego wynosi 7.7 kVA (maks.) / 7.0 kVA (znamionowa), co gwarantuje zasilenie wymagających urządzeń w każdych okolicznościach. Dla jednofazowego użytkowania mamy do dyspozycji maks. 3.9 kW/3.5 kW, co zapewnia wszechstronność przy różnorodnych potrzebach energetycznych.
Silnik Honda GX390 zapewnia stabilność i trwałość, pracując na benzynie. Pojemność zbiornika paliwa wynosząca 6.1 l pozwala na ciągłe działanie, a zużycie paliwa przy 75% obciążeniu to jedynie 2.7 l/h, co pomaga oszczędzać na kosztach eksploatacji. Warto dodać, że urządzenie ma poziom hałasu wynoszący 97 dB(A), co sprawia, że można je użytkować na otwartym terenie bez nadmiernego dyskomfortu. To wszechstronne rozwiązanie o prądzie znamionowym 1~: 15.2 A oraz 3~: 10.1 A, dostarczające niezawodną moc w różnych konfiguracjach.
Warto dodać, że FOGO FH 8000 nie posiada stabilizacji napięcia AVR, co czyni go bardziej budżetowym rozwiązaniem, idealnym do zasilania urządzeń i sprzętu mniej wrażliwego na wahania napięcia.
Agregat prądotwórczy trójfazowy FOGO FH 8000 - dostępny w NORWIT.PL!
Zamów agregat prądotwórczy FOGO FH 8000 już dziś w naszym sklepie NORWIT.PL! Oferujemy najwyższej jakości produkty, a także pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w kategorii Generatory prądotwórcze 400 V!
Opis
- Ciężar
- 75 kg
- Wymiary
- 790 x 580 x 505
- Napięcie
- 400/230 V
- Silnik
- Honda GX 390
- Paliwo
- Benzyna
- Prąd znamionowy 1~
- 15,2 A
- Zbiornik paliwa
- 6,1 l
- Rozrusznik
- Ręczny
- Prąd znamionowy 3~
- 10,1 A
- Moc 1~ maks. / znam
- 3,9 kW / 3,5 kW
- Hałas
- 97 dBA
- Kategoria mocy
- 5,0 - 8,7 [kVA] 400 V
- Moc 3~ maks. / znam
- 7,7 kVA / 7,0 kVA
- Stabilizacja napięcia avr
- Nie
- Spalanie ( 75% )
- 2,7 l / h
- Stopień ochrony
- IP 23
Specyficzne kody
- EAN13
- 5900000009193
Gwarancja Fogo: 12 miesięcy ochrony z możliwością przedłużenia
Firma Fogo oferuje 12 miesięcy standardowej gwarancji na swoje produkty. Dodatkowo, dla agregatów Agrovolt istnieje opcja przedłużenia gwarancji do 2 lat, a dla agregatów z silnikiem Honda i Briggs & Stratton do 3 lat. To elastyczne rozwiązanie zapewnia dłuższą ochronę i pewność użytkowania.
Możliwość przedłużenia gwarancji to dodatkowy atut, który gwarantuje bezproblemowe użytkowanie przez dłuższy czas.
Inne produkty z tej samej kategorii

Agregat prądotwórczy trójfazowy FOGO FH 9000

Agregat prądotwórczy trójfazowy FOGO FV 15000 TE
