odkurzacz przemysłowy husqvarna
  • odkurzacz przemysłowy husqvarna

ODKURZACZ PRZEMYSŁOWY PYŁU I ŚCIERU ODKURZACZ HUSQVARNA S 26

8 500,00 
10 455,00 zł brutto
967663905
Przepływ powietrza
400m³/h
Moc silnika
2,4 kW
Waga
47 kg
Filtr HEPA
2
Ssanie
22 kPa

Całość wysyłki: Za darmo!

SZLIFIERKA DO POLEROWANIA BETONU

Ilość
Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

S 26 to mocny jednofazowy odkurzacz HEPA pasujący do szlifierek Husqvarna PG 280, PG 450 i piły Soff-Cut 150 do wczesnego wejścia. Pasuje również do małych skaryfikatorów i śrutownic, a także ręcznych elektronarzędzi. Ten profesjonalny odkurzacz nadaje się do pyłu budowlanego, szlifowania, tynku i betonu. Wyposażony w dwa przetestowane i certyfikowane filtry HEPA H13. Funkcje obejmują czyszczenie filtra wstępnego Jet Pulse, licznik godzin i miernik próżni do kontroli filtra. Niebrudzące koła są bez przebicia i blokowane z przodu. System węży do worków Longopac® zapewnia łatwą, bezpyłową wymianę worków.

Wydajny system filtracji

Trzy oddzielne etapy filtrowania zapewniają dłuższy czas pracy między czyszczeniem filtra. Pył jest filtrowany przez komorę cyklonu, która oddziela najcięższe części, do 95% pyłu, przed zmywalnym filtrem głównym. Mikrofiltry HEPA są indywidualnie testowane i certyfikowane pod kątem wychwytywania 99,99% pozostałego pyłu.

Łatwe i wydajne czyszczenie filtra

System czyszczenia filtra Jet Pulse zapewnia wysoki ciągły przepływ powietrza dzięki łatwemu i wydajnemu czyszczeniu stożkowego filtra głównego bez otwierania maszyny.

Trwała konstrukcja

Odporne na korozję stalowe zaciski, spawana rama z platformą worka na kurz i trwały stalowy uchwyt sprawiają, że jest gotowy do pracy przez wiele lat.

Łatwy w transporcie

Spawana rama umożliwia łatwy transport, opierając maszynę na ramie.

Szczegółowe referencje

8 innych produktów w tej samej kategorii: