Niwelator laserowy spectra
  • Niwelator laserowy spectra

NIWELATOR LASEROWY SPECTRA PRECISION LL300S + HL760

5 934,96 
7 300,00 zł brutto
Waga
2,7kg
Ochrona elektryczna
IP66
Dokładność poziomowania
0,5 mm / 10m
Prędkość obrotowa
600 RPM
Zasięg pracy
800m
Rodzaj lasera
650nm
Zakres samopoziomowania
+/- 5°
Zasilanie
4 x R20
Gwarancja
5 lat

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Wysokopoziomowe, bardzo dokładne rozwiązanie poziomujące

Niwelator laserowy Spectra Precision® LL300S ma wytrzymałą konstrukcję z metalową osłoną przeciwsłoneczną, która zapewnia doskonałą ochronę przed upadkiem i warunkami atmosferycznymi (IP66). Zaprojektowany z myślą o trwałości i niezawodności, stopień ochrony IP66 pozwala na pracę Spectra Precision® LL300S w niesprzyjających warunkach środowiskowych, takich jak ulewny deszcz. Błoto i beton można zmyć wężem. LL300S jest w stanie wytrzymać upadek z wysokości do 3 stóp (1 metr) na beton i wywrócenie statywu do 1,5 metra, co skutkuje zmniejszonym czasem przestoju i niższymi kosztami naprawy.

LL300S jest łatwy w użyciu: włącz go, poziomuje, obraca się. Dodanie przycisków strzałek na nadajniku umożliwia dopasowanie nachylenia, podczas gdy druga oś pozostaje samopoziomowana. Nowy, opcjonalny pilot radiowy RC402N dalekiego zasięgu 100 m sprawia, że nachylenie jest dostosowane do działania jednej osoby.

HL760 posiada cyfrowy odczyt wysokości, który zapewnia wyświetlanie numeryczne ± 5 cm (± 2 cale).Odczyt jest wyświetlany na dużych przednich i tylnych wyświetlaczach LCD i pokazuje dokładnie, jak daleko jest wysokość w stosunku do nachylenia, aby szybko i łatwo odczytać cięcie / wypełnienie. Dokładne pomiary można wykonywać bez przesuwania zacisku pręta, oszczędzając czas i zwiększając wydajność. Wybrane jednostki miary mogą być wyświetlane w zależności od zastosowania - mm, cm, ft, w calach lub ułamkach.Wysokość odbioru 12,7 cm (5 cali), ponad dwukrotnie więcej niż w standardach branżowych, pozwala na szybką akwizycję wiązki laserowej. Czujnik anty stroboskopowy zapobiega fałszywym odczytom z miejscowych lamp stroboskopowych.

Komunikacja radiowa umożliwia współpracę z innym HL760U lub HL760 w celu zdalnego wyświetlania i monitorowania na duże odległości. Nowa funkcja o nazwie „Odcisk palca” łączy odbiornik z określonym laserem. Po sparowaniu odbiornika z nadajnikiem laserowym odbiornik ma możliwość odfiltrowania innych laserów, które uderzają w odbiornik i akceptuje tylko laser, z którym jest sparowany. HL760U zapewnia również dopasowanie klasy i możliwości PlaneLok z laserami serii 400.

Odbiornik HL760 ma podświetlenie LCD, dzięki czemu odczyt cyfrowy i inne informacje o odbiorniku są widoczne w warunkach słabego oświetlenia i ciemności.

Odbiornik odczytu cyfrowego został zaprojektowany, aby przetrwać trudne warunki na placu budowy; jest całkowicie wodoodporny i może wytrzymać upadek z wysokości 3 metrów na beton. HL760 oferuje 3-letnią gwarancję „Bez wymówek”.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: