Odbiornik laserowy HL760 SPECTRA PRECISION

Indeks: HL760
Odbiornik laserowy HL760 SPECTRA PRECISION
  • Odbiornik laserowy HL760 SPECTRA PRECISION - zdj 1
Parametry techniczne Gwarancja: 3 lata
1 707,41 zł 1 707,41 zł
1 707,41 zł netto
Dostępne w magazynie Spectra Precision

Szczegóły Produktu


HL760 posiada cyfrowy odczyt wysokości, który zapewnia wyświetlanie numeryczne ± 5 cm (± 2 cale).Odczyt jest wyświetlany na dużych przednich i tylnych wyświetlaczach LCD i pokazuje dokładnie, jak daleko jest wysokość w stosunku do nachylenia, aby szybko i łatwo odczytać cięcie / wypełnienie. Dokładne pomiary można wykonywać bez przesuwania zacisku pręta, oszczędzając czas i zwiększając wydajność. Wybrane jednostki miary mogą być wyświetlane w zależności od zastosowania - mm, cm, ft, w calach lub ułamkach.


Wysokość odbioru 12,7 cm (5 cali), ponad dwukrotnie więcej niż w standardach branżowych, pozwala na szybką akwizycję wiązki laserowej. Czujnik anty stroboskopowy zapobiega fałszywym odczytom z miejscowych lamp stroboskopowych.


Komunikacja radiowa umożliwia współpracę z innym HL760U lub HL760 w celu zdalnego wyświetlania i monitorowania na duże odległości. Nowa funkcja o nazwie „Odcisk palca” łączy odbiornik z określonym laserem. Po sparowaniu odbiornika z nadajnikiem laserowym odbiornik ma możliwość odfiltrowania innych laserów, które uderzają w odbiornik i akceptuje tylko laser, z którym jest sparowany. HL760U zapewnia również dopasowanie klasy i możliwości PlaneLok z laserami serii 400.


Odbiornik HL760 ma podświetlenie LCD, dzięki czemu odczyt cyfrowy i inne informacje o odbiorniku są widoczne w warunkach słabego oświetlenia i ciemności.


Odbiornik odczytu cyfrowego został zaprojektowany, aby przetrwać trudne warunki na placu budowy; jest całkowicie wodoodporny i może wytrzymać upadek z wysokości 3 metrów na beton. HL760 oferuje 3-letnią gwarancję „Bez wymówek”.


Szczegółowe referencje

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki