ODBIORNIK LASEROWY HL760 SPECTRA PRECISION

1 707,32 
2 100,00 zł brutto
Gwarancja
3 lata

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

HL760 posiada cyfrowy odczyt wysokości, który zapewnia wyświetlanie numeryczne ± 5 cm (± 2 cale).Odczyt jest wyświetlany na dużych przednich i tylnych wyświetlaczach LCD i pokazuje dokładnie, jak daleko jest wysokość w stosunku do nachylenia, aby szybko i łatwo odczytać cięcie / wypełnienie. Dokładne pomiary można wykonywać bez przesuwania zacisku pręta, oszczędzając czas i zwiększając wydajność. Wybrane jednostki miary mogą być wyświetlane w zależności od zastosowania - mm, cm, ft, w calach lub ułamkach.Wysokość odbioru 12,7 cm (5 cali), ponad dwukrotnie więcej niż w standardach branżowych, pozwala na szybką akwizycję wiązki laserowej. Czujnik anty stroboskopowy zapobiega fałszywym odczytom z miejscowych lamp stroboskopowych.

Komunikacja radiowa umożliwia współpracę z innym HL760U lub HL760 w celu zdalnego wyświetlania i monitorowania na duże odległości. Nowa funkcja o nazwie „Odcisk palca” łączy odbiornik z określonym laserem. Po sparowaniu odbiornika z nadajnikiem laserowym odbiornik ma możliwość odfiltrowania innych laserów, które uderzają w odbiornik i akceptuje tylko laser, z którym jest sparowany. HL760U zapewnia również dopasowanie klasy i możliwości PlaneLok z laserami serii 400.

Odbiornik HL760 ma podświetlenie LCD, dzięki czemu odczyt cyfrowy i inne informacje o odbiorniku są widoczne w warunkach słabego oświetlenia i ciemności.

Odbiornik odczytu cyfrowego został zaprojektowany, aby przetrwać trudne warunki na placu budowy; jest całkowicie wodoodporny i może wytrzymać upadek z wysokości 3 metrów na beton. HL760 oferuje 3-letnią gwarancję „Bez wymówek”.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: