Lista produktów marki Bomag Polska

Bomag - zagęszczarki i części serwisowe

Bomag to niewątpliwie jedna z najbardziej uznanych niemieckich marek w zakresie produkcji, dystrybucji i sprzedaży wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego oraz pakietów części serwisowych do sprzętów budowlanych. Bomag co trzeba podkreślić, to światowy lider w dziedzinie technologii. Poszukujący wciąż innowacyjnych rozwiązań. Bomag specjalizuje się w rozwiązaniach wspomagających prace budowlane. W tym również zagęszczanie gruntu. To zaowocowało milionami kilometrów sukcesywnych prac budowlanych, którymi może pochwalić się ten producent. Bomag, jak na dobrą markę przystało nie ogranicza się w swoich działaniach. Z tego względu portfolio producenckie firmy zawiera w sobie wszelkiego rodzaju maszyny budowlane. Bomag to przede wszystkim zagęszczarki do gruntu, asfaltu, stabilizatory gruntu, recyklery do asfaltu, frezarki i układarki do asfaltu. Trzeba podkreślić, że Bomag bardzo precyzyjnie podszedł do zadania. Stwarzając dobre, wysokojakościowe i wielofunkcyjne zagęszczarki, które łączą w sobie dwie istotne cechy. Po pierwsze atrakcyjne parametry, a po drugie wyróżnia się ceną. To właśnie są filary, którymi wyróżnia się ten producent. Bomag to również mocny krok w stronę stabilności konstrukcji zagęszczarek. Najlepszym przykładem zebranych wszystkich wskazanych cech, jakie niosą ze sobą maszyny budowlane Bomag są zagęszczarka jednokierunkowa Bomag BP12/50 A czy zagęszczarka rewersyjna Bomag BPR 60/65D.

Zagęszczarki do gruntu i kostki brukowej

Sercem pierwszej wymienionej maszyny jest silnik Honda GX120 o mocy 2,6 kW oraz siły odśrodkowej 12kN. Można określić zagęszczarkę jednokierunkową Bomag BP12/50A, jako niepozorną z wielkim duchem napędowym. Czego dowodem jest ogromna szerokość robocza, która wynosi odpowiednio 500 mm z prędkością roboczą 22m/min. Firma Bomag wyposażyła tę zagęszczarkę w uchwyt sterujący nie przenoszący drgań, dzięki czemu praca z tej wysokiej klasy urządzeniem jest bardziej komfortowa i cicha. Co więcej wyróżnikiem, jak podaje producent Bomag BP 12/50 A jest też waga, która wynosi odpowiednio 75kg. Masa urządzenia stawia go w kategorii lekkich, jeśli chodzi o maszyny budowlane. Bomag BP 12/50 A to zagęszczarka jednokierunkowa ręczna, którą, co należy podkreślić, zaprojektowano do zastosowań w terenie w celu wykonywania takich czynności, jak podłoża pod bruk, zagęszczanie asfaltu czy ubijania gruntu. Sercem drugiej wskazanej zagęszczarki rewersyjnej Bomag BPR 60/65D jest silnik Hatz 1B40, prawdziwy tytan diesla wśród silników do zagęszczarek. Moc, która charakteryzuje to urządzenie to 6,8kW z siłą odśrodkową wynoszącą 60kN. Siła robocza i prędkość robocza również zaskakuje, wynosząc odpowiednio 650mm oraz 28m/min. Model ten należy do maszyn budowlanych wysokogabarytowych, bowiem waga tej pierwszorzędnej maszyny, to aż 455kg. Atutem tej zagęszczarki jest precyzja, szybkość oraz niezwykła skuteczność w zakresie zagęszczania gruntu. Dzięki czemu jest jedną z czołowych zagęszczarek produkowanych przez Bomag.

Jednak nie należy zapominać, że Bomag to nie tylko producent wysokiej klasy zagęszczarki. Ale również i części serwisowych, w tym części do zagęszczarek. Bomag oferuje szeroki asortyment pakietów części serwisowych do wszystkich modeli ubijaków mało i wielkogabarytowych. Na stronie znaleźć można części serwisowe Bomag do takich modeli zagęszczarek do gruntu, jak choćby: BPR 60/65 D/E BT60, BT65, BVT65 BT80D BP 10/35, BP 12/40, BP12/50 A BP 20/50 D, BP 25/50 D, czy też BP 20/50, BP 25/50 i wielu innych zagęszczarek Bomag. Cena poszczególnego pakietu części serwisowych waha się w granicach od 300 do 900zł, zależnie oczywiście od wybranego modelu, do których potrzebny jest pakiet części.

Części serwisowe Bomag

Dzięki zastosowaniu podziału na pakiety niezbędne do naprawy konkretnych modeli, to ogromne ułatwienie i niezwykle praktyczne rozwiązanie. Podczas składania zamówienia na części serwisowe Bomag wystarczy podać numer katalogowy, aby otrzymać wszystkie niezbędne części do naprawy wskazanego modelu zagęszczarki. Takie rozwiązanie to ukłon w stronę klientów. Usprawniając panel wyszukiwania produktów i zamówień pozwalamy na poczucie pełnego komfortu podczas składania zamówienia. Unikając tym samym niepotrzebnej konieczności długotrwałego szukania określonego pakietu części serwisowych Bomag. Oszczędność czasu to ogromna korzyść. Części serwisowe Bomag dostępne na naszej stronie to nie tylko gwarancja jakości, ale i oryginalności, jaką daje producent. Bomag to niewątpliwie precyzja i stabilność w zakresie oferowanych produktów niezbędnych w wykonywaniu prac budowlanych. Ta niezawodność przekłada się w późniejszym czasie na jakość samych prac oraz działanie zagęszczarek. Części serwisowe Bomag, które są możliwe do zakupienia poprzez sklep pozwolą na wieloletnie działanie zagęszczarek i ich regularne serwisowanie, co jest czynnością wręcz niezbędną, aby utrzymać je w dobrym stanie. Bomag to jakość i zagęszczarki, który warto brać pod uwagę.

Istnieje 59 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 59 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki