Lista produktów marki Master Heaters

Master Heaters Marka z ogromną historią działająca w branży przemysłowych nagrzewnic, dmuchaw, klimatyzatorów oraz także osuszaczy powietrza.

Master

Marka Master oferuje liczne produkty, które cieszą się dużą popularnością wśród naszych Klientów! Jeśli więc zastanawiasz się czy warto wybrać urządzenia Master, odpowiedź jest prosta!

Wśród produktów marki Master możesz znaleźć wyjątkowej jakości piły stołowe o bardzo stabilnej konstrukcji ramy, wydajnym silniku z precyzyjnym prowadzeniem. Optymalnie zaprojektowane stoły robocze, wygodne kółka transportowe, hamulce postojowe czy blokada głębokości cięcia to tylko niektóre elementy, które sprawiają, że praca daje satysfakcję i przebiega w najlepszym możliwym tempie. Z pewnością warto zwrócić uwagę także na fakt, że w piłach stołowych marki Master stosuje się silniki europejskiej produkcji! 

W ofercie Norwit znajdziesz także klimatyzery Master, które charakteryzują się bardzo wydajną metodą chłodzenia i niedużymi kosztami eksploatacji. Ponadto są bardzo łatwe w utrzymaniu i posiadają możliwość kontroli zarówno temperatury, jak i wilgotności. Dzięki wysokiej jakości filtrom przeciwpyłowym kurz jest blokowany z powodzeniem, a ewaporacyjne panele filtracyjne pomagają zapobiec brudowi. Dodatkowo urządzenia Master wyposażone w lampę UV dezynfekują wodę. Porównując klimatyzery Master do tradycyjnych systemów klimatyzacji oferują nam one niższe zużycie energii, a tym samym spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Klimatyzery Master pomagają zachować rześkie i zdrowe powietrze tak ważne dla naszego zdrowia!

Master to także producent niezawodnych osuszaczy powietrza! Oferuje urządzenia zarówno w plastikowej, jak i metalowej obudowie, która jest odporna na wszelkie uszkodzenia. Osuszacze powietrza Master charakteryzują się także bardzo prostą, intuicyjną obsługą. Duża liczba dostępnych modeli sprawia, że urządzenia znajdują swoje zastosowanie w budownictwie, podczas prac konserwatorskich, w budynkach po powodziach, w hurtowniach, magazynach czy też podczas prac malarskich i remontowych!

Firma Master oferuje także podwieszane nagrzewnice gazowe, które świetnie sprawdzają się np. w branży rolniczej. Posiadają one niezawodny zapłon iskrowy, możliwość zasilania LPG lub gazem ziemnym oraz bardzo funkcjonalny wentylator promieniowy. Producent zadbał także o pełne bezpieczeństwo, które zapewnia termostat przegrzania, a konstrukcja nagrzewnic jest niezwykle wytrzymała!

Producent zapewnia także wysokiej jakości nagrzewnice olejowe i elektryczne, wentylatory, dmuchawy. Wybierając Master inwestujesz dobrze! Zapraszamy do skorzystania z konsultacji z nami w celu dobrania jak najlepszych urządzeń dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Istnieje 102 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 102 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki