Lista produktów marki PROBST

Od ponad 60 lat narzędzia i wyposażenie marki PROBST ułatwiają codzienne życie na budowie. Dzięki wielu ważnym innowacjom w zakresie ergonomii i wydajności są dziś światowym liderem na rynku i definiują sposób postępowania z materiałami budowlanymi na placach budowy i w betoniarniach.

Probst

Marka Probst powstała ponad 60 lat temu i może poszczycić się wieloma nowoczesnymi narzędziami i wyposażeniem, dzięki którym prace budowlane stają się łatwiejsze. Firma stawia na innowacyjność w zakresie zarówno wydajności pracy, jak i ergonomii. Aktualnie Probst jest rozpoznawalny na całym świecie i codziennie stara się znajdować optymalne rozwiązania dla swoich Klientów, jednocześnie mając na uwadze klimat i środowisko. Produkty tego producenta odznaczają się wysoką jakością i spełniają wszystkie obowiązujące normy. Ponadto Probst doskonali się poprzez nieustające badania korzystając z innowacyjnych procesów i technologii.

Probst to producent urządzeń sprawdzających się w budownictwie cywilnym, strukturalnym, a także przy budowie chodników. W naszym sklepie znajdziesz takie urządzenia jak m.in. układarki, ręczne systemy do niwelacji, wózki do układania, chwytaki podciśnieniowe i hydrauliczne, urządzenia do układania płyt betonowych i kamiennych, widły paletowe, teleskopowe systemy niwelacyjne, gilotyny, wózki do transportu, urządzenia do fugowania kostki czy też myjki do kostki.

Sprzęt Probst charakteryzuje się galwanizowaną powierzchnią chwytaków, co sprawia, że urządzenia się zabezpieczone przed korozją. Ponadto, nie straszne mu są zmienne warunki atmosferyczne. Prace brukarskie mogą być bardziej wydajne i efektywne. Innowacyjne technologie powodują, że przenoszenie ciężkich elementów betonowych staje się jeszcze łatwiejsze. Liczne produkty są tworzone z myślą o transporcie kostek betonowych, gazonów, głazów, stopni kamiennych, betonowych, płyt ażurowych czy też prefabrykatów. Probst oferuje także sprzęt do różnego typu prac glazurniczych taki jak na przykład chwytaki do płytek ceramicznych. 

W sklepie Norwit możesz zakupić sprzęt Probst, który jest skonstruowany tak, aby w optymalny sposób można było go transportować na budowie i wygodnie przechowywać. Jest także bardzo odporny na wszelkie uszkodzenia. Prace operatora mogą stać się zdecydowanie sprawniejsze i mniej obciążające, dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań wpływających na ergonomiczność oraz pełne bezpieczeństwo. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą wartościowych produktów marki Probst. Zachęcamy także do zadawania pytań drogą telefoniczną, mailową lub na czacie w prawym dolnym rogu naszej strony. Fachowi konsultanci z Norwit odpowiedzą na każde pytanie, w razie potrzeby pomogą przejść przez cały proces zakupowy i dopasować urządzenia Probst dopasowane do Twoich potrzeb. Napisz do nas już dziś!

Istnieje 239 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 239 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki