Lista produktów marki Cedima

Cedima

Marka Cedima to ceniony producent, który słynie ze swoich maszyn do cięcia i wiercenia. Celem marki Cedima jest tworzenie takich urządzeń, które sprawiają, że prace budowlane będą jeszcze wydajniejsze, prostsze i przyniosą jak najlepsze rezultaty. Wszystkie maszyny budowlane są projektowane w taki sposób, żeby zadowolić nawet najbardziej wymagających specjalistów.

Z jakich produktów słynie marka Cedima?

Wśród produktów Cedima znajdziesz najwyższej jakości szczeliniarki, które świetnie tną nawierzchnie drogowe. Mogą być to urządzenia o modułowej budowie, które dają opcję złożenia ich w miejscu używania oraz możliwość wygodnego cięcia przy ścianach i krawędziach, a także zapewniają dużą głębokość cięcia pomimo swoich niedużych rozmiarów. Silniki zastosowane w urządzeniach Cedima dają gwarancję niezawodności. Szczeliniarki od tej renomowanej firmy mogą posiadać także zdejmowane zbiorniki wodne z optymalnie dużym otworem wlewu, niezwykle precyzyjną regulację głębokości cięcia oraz komfortowy montaż tarczy dzięki podnoszonej, solidnej osłonie. Marka Cedima stawia także na urządzenia wyposażone w ergonomicznie ukształtowane uchwyty, które są wolne od wibracji. Ponadto, firma stosuje rozwiązanie, które sprawia, że w niektórych awaryjnych sytuacjach można wyciągnąć ostrze za pomocą pompy hydraulicznej. Wszystko to ma sprawić, że szczeliniarki tego producenta są niezawodne, bezpieczne i wygodne dla operatora maszyny. Są one chętnie wybierane także do prac renowacyjnych np. w halach. 

Marka Cedima jest ceniona również ze względu na produkcję niezwykle jakościowych pił stołowych. Są one wyposażone w bardzo wydajne silniki, osłony przeciwbryzgowe, ekstremalnie wygodne uchwyty do transportu czy też wyjmowane wanny ze stali szlachetnej, które są bardzo łatwe w czyszczeniu. Piły stołowe to produkty Cedima, które są bardzo chętnie wybierane przez inwestorów w wielu krajach na świecie. Warto zwrócić uwagę na silniki zastosowane w produktach Cedima, które są jeszcze bardziej wydajne i trwałe. Nie sposób także nie wspomnieć o szczególnej jakości tarczach do betonu, żelbetu, kamienia, krawężników czy też kostki brukowej. Tarcza tnąca od Cedima to gwarancja optymalnej pracy! 

W naszej ofercie produktów od marki Cedima znajdziesz także silniki oraz statywy do wiertnicy. Te drugie wyróżniają się swoją ogromną stabilnością. Praca z wiertnicą może stać się bardziej precyzyjna i wygodna. Jeśli potrzebujesz wysokiej klasy szczeliniarki, piły stołowe, statywy i inne urządzenia niezbędne na budowie, koniecznie przejrzyj produkty Cedima. To najwyższa jakość wykonania, ergonomiczność, trwałość i Twoje zadowolenie!

Cedima - niemiecka firma specjalizująca się w w maszynach tnących. Firma produkuje piły stołowe, szczeliniarki, wiertła koronowe i tarcze diamentowe./

Istnieje 44 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 44 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki