Lista produktów marki Cedrus

Cedrus

Marka Cedrus rozpoczęła swoją działalność pod koniec 1993 roku jako wyspecjalizowany dystrybutor sprzętu budowlanego i ogrodniczego. Teraz jednak firma Cedrus produkuje urządzenia, akcesoria i narzędzia ogrodnicze i budowlane pod swoją marką, zapewniając wysoką jakość przy stosunkowo niskiej cenie zakupu. Sprzęt ogrodniczy Cedrus jest polecany wśród wszystkich konsumentów, którzy doceniają wysokie zaawansowanie techniczne oraz rewelacyjną obsługę posprzedażową. Przejrzyj koniecznie cały katalog Cedrus i złóż zamówienie już dziś.

Historia i podstawowe założenia firmy Cedrus

Sklep internetowy Cedrus istnieje na rynku nieprzerwanie od 1993 roku i od tego czasu buduje swoją pozycję największego sprzedawcy sprzętu ogrodowego. Firma na fali swojej popularności podjęła w 2016 roku bardzo trudną i wymagającą decyzję – produkcję urządzeń ogrodniczych pod własną marką Cedrus. Właścicielom marki zależało na tym, aby jej urządzenia cechowały się rewelacyjnym stosunkiem ceny do jakości. Zabieg okazał się udany, a urządzenia Cedrus pojawiły się na wyposażeniu największych firm budowlano-remontowych o ugruntowanej pozycji na rynku.

Urządzenia ogrodnicze Cedrus – jakość i różnorodność

Urządzenia ogrodnicze Cedrus stanowią trzon sprzedaży firmy od samego początku jej powstania, dlatego w jej bogatej ofercie to właśnie one są najpopularniejsze. Wśród narzędzi dostępnych w tej kategorii warto wymienić między innymi kosiarki spalinowe o ponadprzeciętnej jakości, dostępne w wersjach różniących się mocą zastosowanego silnika oraz jego wydajnością, a także wykaszarki niezbędne w każdym ogrodzie czy też traktorki ogrodowe cieszące się ogromną popularnością wśród klientów. Ich wydajność przy 80% obciążenia silnika produkcji Briggs&Stratton mogą wykosić do 1,25 hektara na godzinę, co czyni traktorki jednymi z najwydajniejszych na rynku.

Nie można także zapomnieć o pompach wody – niezawodnych urządzeniach, od których wymaga się bardzo dużej wydajności. Większość z nich zostało wyposażonych w automatyczny wyłącznik przy niskim poziomie oleju oraz w wydajne silniki, które umożliwiają przepływ wody o wartości nawet 10 000 l/min, co stanowi doskonały wynik w tej klasie cenowej. Istotnym produktem w katalogu Cedrus są także dmuchawy do liści, które pozwalają na utrzymanie porządku w przydomowym lub firmowym ogrodzie podczas jesieni. 

Agregaty prądotwórcze to bardzo popularne urządzenia Cedrus wybierane zarówno przez prywatnych konsumentów, jak i duże firmy realizujące prace w miejscach bez dostępu do energii elektrycznej. Agregaty występują w wielu wariantach i różnią się wydajnością, mocą nominalną oraz rozruchową, a także liczbą faz czy też liczbą dostępnych gniazd zasilania. Każdy model jest wyposażony w rozrusznik ręczny, a w wybranych wariantach także elektryczny, który zdecydowanie przyspiesza proces jego rozruchu. W naszym sklepie znajdują się zarówno agregaty jednofazowe, jak i niezbędne w niektórych pracach budowlanych agregaty trójfazowe o większej mocy i wydajności.

Dlaczego produkty Cedrus są zawsze dobrym wyborem?

Firma Cedrus Polska dba o dobre imię, dlatego co roku wprowadza do swojej oferty nowe i ulepszone urządzenia, które cieszą się dużą popularnością na rynku budowlanym i ogrodniczym. Wszystkie powstają z wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, w pełni odpornych na działanie wysokiej temperatury oraz kontakt z olejami czy smarami, a silniki stosowane w agregatach pochodzą od najlepszych producentów cieszących się na rynku dobrą sławą, np. Rato lub Briggs&Stratton.

Zamów już dziś urządzenia ogrodnicze firmy Cedrus w naszym sklepie internetowym w niskiej cenie. Zapewniamy doskonałą obsługę klienta oraz szybką wysyłkę i towar zawsze zgodny z informacjami dostępnymi na poszczególnych podstronach. Chętnie także pomożemy w wyborze i udzielimy bardziej szczegółowych i technicznych informacji na temat wszystkich urządzeń i części Cedrus z naszego sklepu online. Gwarantujemy ich stuprocentową oryginalność. Warto także wybrać do swojej firmy zagęszczarki gruntu wiodących producentów z całego świata. 

Istnieje 170 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 170 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki