Lista produktów marki RUBI

Rubi

Rubi Polska wchodzi w skład katalońskiej grupy Bermans Boada, która została założona w 1951r. To co wyróżnia tę markę to pozostanie niezmiennie wierną pochodzeniu i swojej tożsamości. Rubi stawia na połączenie tradycji z kreowaniem lepszej przyszłości w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Czego dowodem jest niezwykle szeroka gama asortymentowa firmy. Swoje produkty Rubi kieruje przede wszystko do specjalistów budowlanych. W zakresie działań firmy jest projektowanie, produkcja i sprzedaż narzędzie i wielu innych produktów umożliwiających bezpieczną i wydajną pracę. To, w czym specjalizuje się Rubi to przede wszystkim jednak produkcja narzędzi i maszyn do cięcia,przenoszenia i układania płytek ceramicznych i innych materiałów budowlanych, które są wykorzystywane w szerokim zakresie przy budowie i renowacji pomieszczeń.

Celem marki jest dążenia do bycia technicznym i rynkowym liderem pod względem właśnie produkcji, projektowania i sprzedaży nowoczesnych i wysokiej klasy sprzętów. Jednak w pełni zachowując spójny kontakt z klientem, nawet o zasięgu globalnym. Nie zbaczając przy tym ze swoich głównych wartości i misji. Wartości, którymi kieruje się marka jest kilka, i można podzielić ją na trzy główne bloki.

Pierwszym jest perfekcja, która charakteryzuje firmę podczas wykonywanych zadań, co jest możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu całego zespołu Rubi Polska. Swój cel firma osiąga również poprzez wymagania, które stawia sobie, aby być prekursorem nowoczesnych i jak najlepszych rozwiązań. Co pomaga uzyskać niezwykła dyscyplina i konkretne stawiane kroki, zachowując przy tym ogromną elastyczność. Kolejną wartością jest szacunek, który jak sama firma Rubi wspomina - ma wpisane w DNA. Pozwala to na tworzenie silnych relacji z klientami poprzez prężne i spójne działania. Ostatnim filarem jest ogromna pasja, która wkładana jest, w każde zadanie, jakie stawia przed sobą Rubi Polska. Te wszystkie filary połączone ze sobą sprawiają, że Rubi to firma, która przyciąga nieustające sukcesy. 

Narzędzia budowlane Rubi

Z tego względu nie dziwi fakt popularności, jakim cieszą się narzędzia do cięcia Rubi. Które cechują się wysoką klasą komponentów oraz samej wykonywanej pracy, która jest niezwykle komfortowa i szybka. Łatwość obsługi to kolejny atut, jakim charakteryzują się narzędzie budowlane Rubi. Które z pewnością można określić mianem bardzo innowacyjnych. Widoczny jest w nich krok w stronę prosty i komfortu obsługi, dzięki czemu praca z narzędziami tej marki staje się niezwykle przyjemna. Niezależnie, czy jest wykonywana w zaciszu garażu czy na rzecz prac budowalnych. Innowacja w zakresie narzędzi marki to nie tylko automatyka, ale też nieustanne modyfikowanie w zakresie wykorzystywanych materiałów i ich zastosowaniu. Przez co profesjonalni budowlańcy mogą wybierać spośród wielu wariantów specjalistycznych produktów, które są w pełni zaawansowane technologicznie. Które w asortymencie obejmują narzędzia i maszyny będące wręcz niezbędne do prawidłowego układania płytek i doskonałych wykończeń.

Narzędzia do cięcia Rubi

Jak szeroki jest wachlarz asortymentu firmy, tak samo szeroki jest zakres jej działań. Firma aktywnie uczestniczy w promocji swoich kompetencji i produktów, organizując specjalistyczne szkolenia dla sprzedawców. W swoich działaniach ma również prezentacje produktów w punktach sprzedaży i na budowach, co jest możliwe, dzięki flocie samochodów firmowych. Nierzadko Rubi Polska obecna jest na targach, podczas których produkty, jak i sama firma cieszy się ogromną popularnością. Ceniona jest też jej działalność promocyjna w internecie, co dowodzi faktycznego ukierunkowania na nowoczesność. Jednak prawdziwym sukcesem, który stoi za produktami tejże marki jest jej uznanie wśród profesjonalistów z całego świata. Właśnie dla nich Rubi jest synonimem gwarancji i jakości popartym międzynarodową siecią niezawodnych serwisów.

Rubi wspiera też ekologię. Poza spełnieniem określonych wymogów w zakresie ergonomii i funkcjonalności, produkty te spełniają też wszelkie kryteria pod kątem tolerancji środowiska czy braku negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Przez co narzędzia do cięcia Rubi są niezwykle przyjazne dla środowiska, zaś same ich komponenty nadają się do recyklingu. Co tylko potwierdza wartości, jakie niesie ze sobą firma w zakresie szacunku nie tylko względem klienta, ale i ekologii. 

Przecinarki Rubi

Narzędzia do cięcia Rubi są również popularnym wyborem w naszym sklepie. Wariantami polecanymi szczególnie, są m.in.: przecinarka RUBI DX-350-N 1000 Laser&Level Tarcza wartości 1000 zł RUBI SPT300 gratis, przecinarka elektryczna do płytek ceramicznych DC-250 1200 RUBI z tarczą diamentową, przecinarka elektryczna DU-200 EVO RUBI z ruchomą głowicą do płytek ściennych czy przecinarka ręczna do płytek ceramicznych TC-125 RUBI szara. Ceny, zaś poszczególnych modeli wahają się od 1000 do ponad 9000 zł. Niezależnie od wariantu narzędzia do cięcia Rubi będą doskonałym wyborem, zarówno do prac w zaciszu przydomowego garażu, jak i podczas profesjonalnych prac budowlanych, o czym warto przekonać się samemu, wybierając jeden z dostępnych wariantów na stronie.

Istnieje 234 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 234 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki