Lista produktów marki Pramac

Marka Pramac oferuje perfekcyjne jakościowo urządzenia z zakresu techniki magazynowej i urządzeń mocy. Jej historia zaczęła się już w 1966 roku we Włoszech, kiedy to rodzina Campinoti postanowiła założyć firmę produkującą sprzęt budowlany. Na początku marka rozwijała się tylko na lokalnym rynku, natomiast z czasem zaczęła zyskiwać popularność na całym świecie. Pramac stawia na jakość i bardzo wysoką wydajność swoich urządzeń. Stale koncentruje się na rozwoju produktów i proponowaniu ich w możliwie najlepszym stosuku jakości do ceny. Pramac to także firma, która ma na uwadze poszanowanie środowiska naturalnego. Istotną kwestią jest także praca nad bardzo szerokim asortymentem, który może spełnić oczekiwania szerokiej grupy odbiorców. Marka Pramac ciągle idzie z duchem czasu wprowadzając nowoczesne technologie. Zadowolenie klientów i poprawienie ich komfortu pracy na budowie jest priorytetem dla firmy Pramac.

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę na agregaty prądotwórcze Pramac. Są to profesjonalne urządzenia zaprojektowane w taki sposób, aby wytrzymać intensywność pracy na budowie. W Norwit możesz kupić agregaty m.in. z serii E oraz MES, które charakteryzują się niezwykle dobrym stosunkiem ceny do jakości. Seria ES od Pramac zapewnia z kolei długi czas pracy dzięki dużym zbiornikom paliwa. Jeśli potrzebujesz agregatu, który powinien pracować godzinami bez konieczności uzupełniania paliwa, ta seria jest dla Ciebie! Agregaty prądotwórcze Pramac z serii PX łączą w sobie niezawodność, kompaktowość i autonomię. Seria S to z kolei generatory prądotwórcze wyposażone w duży, wygodny panel sterowania oraz duży metalowy zbiornik paliwa. To nie wszystko! Pramac wypuścił na rynek także inne serie w zakresie generatorów przenośnych oraz liczne agregaty przemysłowe. Koniecznie przejrzyj produkty w sklepie Norwit, żeby dowiedzieć się więcej!

Wśród produktów Pramac dostępnych w naszym sklepie znajdziesz również ręczne wózki paletowe, które świetnie sprawdzą się do operowania paletami o różnorodnych rozmiarach. Producent zastosował tutaj komfortowe rozwiązania, które sprawiają, że prace będą przebiegały szybciej i wydajniej! Pramac oferuje także ręczne wózki z hydraulicznie unoszoną platformą, układarki ręczne, półelektryczne i elektryczne czy też wózki widłowe. Wymienione urządzenia Pramac sprawiają, że codzienna praca będzie wymagała mniej wysiłku od operatora! 

Podsumowując, marka Pramac to producent, który jest jednym z czołowych producentów urządzeń z zakresu techniki magazynowej oraz urządzeń generujących prąd. Długoletnia historia marki, jej innowacyjność, dbałość o klientów i środowisko, sprawia, że od lat cieszy się perfekcyjną opinią. Masz pytania? Napisz! Zespół Norwit jest do Twojej dyspozycji!

Istnieje 165 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 165 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki