Lista produktów marki Agrovolt

Agrovolt

Agrovolt to producent agregatów prądotwórczych, który z roku na rok wprowadza do swojej oferty coraz więcej urządzeń najwyższej klasy przeznaczonych do zastosowań rolniczych oraz budowlanych. Firma dzięki wielu inwestycjom ma duże zaplecze technologiczne i cieszy się stale rosnącą popularnością, a jej narzędzi używają zarówno prywatni klienci, jak i największe firmy budowlano-remontowe. W naszym sklepie Norwit.pl znajdziesz przeróżne urządzenia Agrovolt, a wśród nich generatory prądotwórcze zapewniające wiele lat użytkowania bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek niespodziewanych awarii. Zapoznaj się ze wszystkimi modelami i wybierz już dziś generator prądotwórczy Agrovolt do swoich zastosowań.

Podstawowe cechy i założenia urządzeń Agrovolt

Markę Agrovolt wprowadziła na polski rynek grupa FOGO, która skupia w swoim portfolio kilka firm, między innymi z segmentu automatyzacji procesów przemysłowych oraz dostawy energii elektrycznej. Marka FOGO produkująca agregaty prądotwórcze jest zdecydowanie najpopularniejszą firmą, głównie za sprawą ugruntowanej pozycji na rynku oraz wielu dostępnych modeli prądotwórczych.

Grupa FOGO została objęta prestiżowym certyfikatem systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015, który świadczy o rygorystycznym podejściu do jakości produkcji oraz projektowania, sprzedaży i serwisu jej autorskich urządzeń prądotwórczych. Certyfikat spawalniczy PN-EN ISO 3834-2 informuje z kolei o spełnieniu przez markę wszelkich wymagań jakościowych na temat procesów spawalniczych realizowanych w jej zakładach produkcyjnych.

Warto również podkreślić niektóre wyróżnienia firmy Agrovolt oraz marki nadrzędnej FOGO. Grupa FOGO w 2021 roku otrzymała nominację do Gospodarczej Nagrody Prezydenta RP, a w 2020 roku została laureatem XXX Edycji Konkursu na Najlepsze Produkty i Usługi. To jednak nie wszystko. Marka otrzymała aż 5-krotnie tytuł diamentu Forbesa oraz 7-krotnie tytuł Gazeli Biznesu. 

Producent agregatów prądotwórczych Agrovolt – jakość i różnorodność

Firma Agrovolt ma w swojej ofercie wiele generatorów prądu, które od wielu lat spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania względem ich wydajności, sprawności i jakości. Wszystkie agregaty jednofazowe są wyposażone w prądnice z miedzianym uzwojeniem oraz stabilną regulację napięcia, a także niezbędny w wielu przypadkach układ AVR. Prądnica charakteryzuje się niskim poziomem zakłóceń THD i bardzo wysoką klasą izolacji. Nie można także zapomnieć o stopniu ochrony od IP23 do nawet IP54, co gwarantuje możliwość użytkowania generatorów prądotwórczych Agrovolt także w niesprzyjających warunkach pogodowych na zewnątrz. Pełne 100% mocy agregatu jest dostępne już z jednego gniazda, co wyróżnia te urządzenia od produktów innych marek. Agregaty trójfazowe są dodatkowo wyposażone w układ AVR z kontrolą trzech faz oraz nawet czterokrotny prąd zwarciowy.

Agrovolt to producent agregatów prądotwórczych, który ma w swojej ofercie dziesiątki modeli o wielu zastosowaniach przeznaczonych do różnych pojazdów. Poszczególne warianty różnią się mocą, obrotami WOM i mocą WOM, a także wymaganiami co do sugerowanej mocy ciągnika rolniczego. Niezależnie od wyboru zapraszamy już dziś do zakupu urządzeń Agrovol w naszym sklepie internetowym w korzystnych cenach. Gwarantujemy najlepszą obsługę klienta, z chęcią pomożemy w wyborze, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące informacji technicznych na temat wszystkich urządzeń Agrovolt telefonicznie lub mailowo. Zaufaj nam – jesteśmy obecni na rynku budowlanym już od wielu lat, dlatego z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości, które wymagają dużej wiedzy teoretycznej i praktycznej.

Istnieje 5 produktów.

Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki