Lista produktów marki Koshin

KOSHIN

Marka KOSHIN to jeden z najbardziej znanych na świecie producentów motopomp! Niezależnie od tego czy potrzebujesz pompy do wody brudnej czy do czystej, w ofercie naszego sklepu znajdziesz urządzenia najwyższej klasy. KOSHIN już od ponad 50 lat dostarcza wyjątkowe rozwiązania i opiera swoje urządzenia na silnikach różnych producentów światowej klasy np. Honda, Suzuki czy Mitsubishi. Ponadto, produkuje także swoje własne silniki o niesamowitych parametrach i wydajności! 

Dlaczego warto postawić na motopompy KOSHIN?

Motopompy KOSHIN charakteryzuje długi czas pracy bez konieczności tankowania. W zależności od modelu okres pracy na jednym zbiorniku paliwa może się różnić, dlatego warto zwracać uwagę na ten parametr. Pozwoli Ci to zoptymalizować pracę i sprawnie pompować wodę w pożądane miejsce albo szybko poradzić sobie z problemem zalania. Motopompa KOSHIN wyposażona w silnik spalinowy jest niezależna od prądu, co znacznie ułatwia prace budowlane. Produkty posiadające kosz ssawny są chronione przed dużymi zanieczyszczeniami np. gałęziami, liśćmi czy kamieniami. Urządzenia od marki KOSHIN mają wysoką wydajność i potrafią przetoczyć duże ilości płynów w szybkim tempie. 

Motopompy KOSHIN są bardzo często wybierane do gospodarstw domowych, które chcą mieć stały dostęp do wody w celu podlewania ogrodu albo innych prac związanych z gospodarstwem. Urządzenia te są także bardzo często kupowane, aby zapewnić wodę na campingach, działkach, a także na placach budowy. Motopompy spalinowe KOSHIN są niezależne od źródła zasilania, co powoduje, że korzysta się z nich w komfortowy sposób na placach budowy, a ponadto można je wygodnie transportować. Podczas wyboru doskonałego urządzenia warto zwrócić także na długość węża i moc silnika występujący w poszczególnych modelach. Jeśli chcesz transportować wodę na dużych odległościach, warto postawić na pompy KOSHIN o dużej mocy, a będziesz mieć pewność, że urządzenie Cię nie zawiedzie!

Sprzątanie na budowie przy pomocy motopompy KOSHIN może stać się jeszcze prostsze! Świetnie poradzą sobie podczas prac budowlano-remontowych, kiedy występują niespodziewane zalania części lub całego placu budowy. Solidne pompy KOSHIN sprawdzą się także w branży rolniczej i szybko poradzą sobie z przepompowywaniem wody nawet w trudnych warunkach. Są idealne do intensywnej eksploatacji! 

Szukasz pomp spalinowych, które spełnią Twoje oczekiwania, będą trwałe, solidne i ekonomiczne? Postaw na markę KOSHIN! W razie pytań, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji!

Istnieje 10 produktów.

Wyświetlono 1-10 of 10 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki