Lista produktów marki Norton Clipper

Norton Clipper

Marka Norton Clipper cieszy się niezwykle dużym uznaniem na rynku. Oferuje w pełni bezpieczne i wydajne urządzenia do przecinania, maszyny budowlane oraz materiały ścierne. Słynie z lekkich maszyn budowlanych, które sprawdzają się zarówno podczas mniejszych projektów, jak i przy dużych projektach deweloperskich. Szeroka gama dostępnych produktów sprawia, że każdy może dopasować sprzęt do swoich potrzeb. Warto podkreślić, że Norton Clipper to marka, która wynalazła pierwszą na świecie tarczę diamentową spawaną laserowo!

Jak to się wszystko zaczęło, czyli historia marki Norton Clipper!

Początki marki Norton Clipper sięgają 1937 roku, kiedy to w USA zostało założone przedsiębiorstwo. Ten czas wiązał się także z wynalezieniem pierwszej piły murarskiej. Po kilkunastu latach firma rozpoczęła swoją ekspansję do Europy by w 1963 roku wybudować zakład produkcyjny w Luksemburgu. Wydarzenie jakim było opatentowanie pierwszej na świecie tarczy diamentowej spawanej laserowo sprawiło, że Norton Clipper zrewolucjonizował rynek budowlany. W 1992 roku zakład produkcyjny w Luksemburgu zmienił kierunek działania i na miejsce produkcji maszyn weszła produkcja tarcz diamentowych. W roku 2008 z kolei nastąpiła kolejna rewolucja, ponieważ marka wprowadziła na rynek Norton Silencio, czyli najcichszą tarczę diamentową, a trzy lata później ten produkt zdobył I nagrodę w dziedzinie bezpieczeństwa od Luxembourg Accident Insurance. Kolejnym sukcesem Norton Clipper było wprowadzenie technologii narzędzi diamentowych i-HD. Historia marki potwierdza, że jest to niezwykle innowacyjna firma, która stawia na niestandardowe rozwiązania i pełne bezpieczeństwo pracowników różnych branż np. budowlanej czy kamieniarskiej. 


W sklepie Norwit znajdziesz różnego typu przecinarki Norton Clipper - przecinarki ręczne, jezdne czy stołowe. Urządzenia charakteryzują się solidną konstrukcją, estetycznym wykonaniem i zastosowaniem rozwiązań mających na celu bezpieczeństwo użytkownika. Oczywiście nie możemy zapominać o olbrzymiej wydajności i niezawodnych silnikach. Koła stołów tnących są ustawione pod specjalnie dobranym kątem, tak aby nie powstawały zbędne luzy. Dzięki temu urządzenia są bardzo stabilne i polepszają wygodę pracy. W ofercie znajdziesz bogatą ofertę urządzeń tnących do kamienia, betonu albo posadzek. Ponadto, Norton Clipper produkuje m.in. wiertnice montowane na kolumnie, szlifierki do posadzek, zacieraczki spalinowe lub elektryczne. To bogactwo produktów, które są niezawodne! Dlatego zapraszamy serdecznie do zapoznania się z urządzeniami i akcesoriami Norton Clipper w naszym sklepie. Jeśli nasuwają Ci się jakieś pytania i potrzebujesz fachowego doradztwa, to możesz mieć pewność, że kontaktując się z Norwit uzyskasz odpowiedź i w razie potrzeby pomożemy w doborze odpowiedniego sprzętu!

Istnieje 94 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 94 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki