Lista produktów marki Nozar

Nozar

Marka Nozar to doceniany producent niezwykle wysokiej jakości narzędzi diamentowych. Korzystanie z tarcz Nozar zwiększa wydajność oraz efektywność prac na budowach. 45 lat doświadczenia i ogromna wiedza techniczna sprawiają, że możemy w pełni ufać w jakość i niezawodność produktów tej marki. Wśród produktów Nozar możesz znaleźć tarcze do przecinarek ręcznych, stolikowych oraz przecinarek jezdnych, tarcze do szlifierek kątowych czy nawet maszyny do frezowania i szlifowania. Firma stosuje rewolucyjne rozwiązania także w dziedzinie cięcia na sucho oraz bez pyłu! 

W sklepie Norwit znajdziesz tarcze diamentowe do cięcia takich materiałów jak asfalt, beton, gazobeton czy materiały ścierne. Produkty charakteryzują się bardzo dobrymi właściwościami tnącymi o długim okresie użytkowania. Dzięki segmentom ochronnym unikamy ich łamania i podcinania. W bogatej ofercie znajdziesz także tarcze diamentowe Nozar do cięcia takich materiałów jak poroterm, cegła murarska, cegła silikatowa, ścierne wyroby betonowe i gazobeton. Otwory boczne są dopasowane do bardzo wielu popularnych pił do bloczków betonowych, a ponadto praca z tarczą Nozar zapewnia nam niski poziom wibracji i olbrzymi komfort użytkowania. Jeśli potrzebujesz wydajnych tarcz do betonu zbrojonego, starego betonu, betonu płukanego, granitu, klinkieru, cegły, kamienia naturalnego to produkty Nozar spełnią Twoje oczekiwania!

Dlaczego tarcze diamentowe są tak chętnie wykorzystywane w nowoczesnym budownictwie? Nie ulegają one szybkiemu stępieniu i mogą być wykorzystywane do pracy z bardzo szerokim spektrum tworzyw. Jeśli zainwestujesz w tarcze Nozar unikniesz sytuacji, kiedy po kilku użyciach produkt nie nadaje się już do użytku. Trwałość i niezawodność to cechy tarcz diamentowych Nozar! Podczas wyboru odpowiedniego produktu powinniśmy ustalić pożądaną średnicę tarczy, typ urządzenia tnącego i z jaką prędkością obrotową będziemy pracować, a także jaka jest średnica otworu mocującego. Wszystko to sprawi, że nasza praca przebiegnie bez problemów, a my będziemy cieszyli się dokładnym cięciem!

Pamiętaj, że nasi specjaliści odpowiedzą na każde Twoje pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Dlatego jeśli chcesz kupić produkty Nozar, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać odpowiednie tarcze diamentowe Nozar. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub na chacie!

Istnieje 30 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 30 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki