Lista produktów marki Wacker Neuson Polska

Wacker Neuson

Wacker Neuson od 1848r. buduje konsekwentnie renomę lidera wśród producentów maszyn budowlanych, a konkretnie ubijaków i zagęszczarek. Swoją pozycję marka podkreśla poprzez odpowiednie działania, wygląd i logistykę. Stawiając konsekwentny wkład w rozwój i przyszłość oraz spełnianie różnorodnych wymagań i potrzeb klientów na całym świecie. Do wartości marki Wacker Neuson należą: kompetencja, entuzjazm, przedsiębiorczość i elastyczność, ale również innowacyjność w poszukiwaniu nowych dróg i możliwości rozwoju, a przede wszystkim dąży do uzyskania najwyższej jakości i ciągłej optymalizacji. Wacker Neuson w pełni rozumie cele i oczekiwane rezultaty, które klienci chcą uzyskać poprzez wykorzystanie produkowanych przez markę maszyn Różnorodne wymagania i obszary zastosowań to codzienne zadania firmy Wacker Neuson, które muszą być zawsze spełnione dla uzyskania pełnej satysfakcji obu stron. Dlatego Wacker Neuson za wszelką cenę chce, aby sukces klientów w branży budowlanej stał zawsze w centrum przemyśleń, działania i uczenia się pracowników firmy. A produkowane maszyny w pełni zaopatrywały przeprowadzane prace budowlane.

Agregatory prądotwórcze i zagęszczarki Wacker Neuson to odpowiedź na tę potrzebę, pozwalające w efekcie na odpowiednie zagęszczenie gruntu. Co więcej wysoka jakość poszczególnych komponentów maszyn gwarantuje wieloletnią bezawaryjność konstrukcji fundamentów czy samej budowli. Pozwalając na zachowanie wszelkich norm i skuteczność oraz szybkość wykonywania samych prac. Zagęszczarki Wacker Neuson to komfort i gwarancja niezwykłej wydajności, która pozwala na niesamowite efekty. A dzięki dostępności pakietów części serwisowych możliwe jest ich regularne serwisowanie, a co za tym idzie wsparcie ich dobrego stanu, co pozwala na nieprzerwaną użyteczność nawet przez kilka lat na różnych etapach i rodzajach budowy. Zagęszczarki Wacker Neuson dostępne są w wielu wariantach gabarytowych, od małogabarytowych wahających się między poniżej 100kg do powyżej 200 kg oraz wielkogabarytowe, których masa liczy od 300 do nawet powyżej 400 kg. 

Dla Wacker Neuson głównym filarem jest wysoki standard, a przy tym niezawodność. Dlatego zagęszczarki Wacker Neuson wyprodukowane zostały w przemyślany sposób z najwyższej jakości komponentów. Aby były urządzeniami, które wyróżnia precyzja i klasa sama w sobie

Najczęściej polecane i wybierane zagęszczarki Wacker Neuson to: 

Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 5545 HEHAP

Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 6555 HECH z pomiarem zagęszczenia

Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 3750 HETS

Zagęszczarka rewersyjna WACKER NEUSON DPU 4045 Ye

Agregaty prądotwórcze Wacker Neuson

W zakresie agregatów prądotwórczych poleca się:

Agregat prądotwórczy trójfazowy WACKER NEUSON GV 5003A

Agregat prądotwórczy trójfazowy WACKER NEUSON GV 7003A

Agregat prądotwórczy jednofazowy WACKER NEUSON GV 5000A

Agregat prądotwórczy jednofazowy WACKER NEUSON GV 2500A

Wibratory do betonu Wacker Neuson

W branży budowlanej, każdy klient, będący profesjonalistą w swoim fachu stawia na solidny, praktyczny i wysokojakościowy sprzęt, który pozwoli mu na uzyskanie oczekiwanych efektów podczas wykonywanych prac budowlanych. Dlatego tak istotne jest przemyślane wybranie konkretnego sprzętu. Modelami z najwyższej półki są oczywiście agregaty prądotwórcze oraz wibratory do betonu firmy Wacker Neuson z serii IRFU, które można zakupić również na stronie naszego sklepu.

Zagęszczarki Wacker Neuson

Docenić przede wszystkim należy ogromną moc oraz wytrzymałość urządzeń Wacker Neuson. Ich cena, zależna jest oczywiście od gabarytu urządzenia oraz samego jego rodzaju. Jeśli chodzi o sprzęty budowlane, w tym zagęszczarki Wacker Neuson ich atutem jest oczywiście poręczność i moc, która pozwoli na najlepszy efekt podczas wykonywania prac budowlanych. Komfort oraz łatwość obsługi i szybkość prac to również zalety, których nie można pominąć mówiąc o zagęszczarkach i innych urządzeniach tejże marki. Która jak najbardziej jest zauważalna. Co więcej, mówiąc o specyfikacji, należy wskazać to, że  wibratory do betonu Wacker Neuson posiadają wbudowaną przetwornicę częstotliwości, a ich sercem jest indukcyjny silnik klatkowy o wysokiej częstotliwości. W kwestii buław urządzeń są one pełni hartowane, co dodatkowo wydłuża żywotność wibratorów do betonu tejże marki. Dlatego te urządzenia będą dobrym wyborem, który warto wziąć pod uwagę. Szczególnie, jeśli chcemy zainwestować w wysokiej jakości sprzęt budowlany, który przez lata będzie towarzyszem tysięcy prac budowlanych w różnych zakątkach kraju i świata.

Istnieje 410 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 410 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki