Lista produktów marki Husqvarna

Husqvarna

Mówiąc o liderach w branży sprzętów budowlanych nie można pominąć niezwykle cenionej na rynku szwedzkiej marki Husqvarna, która ceniona jest szczególnie za szeroki asortyment wysokiej klasy sprzętu do prac ogrodowych i budowlanych - najbardziej popularnymi są oczywiście przecinarki ręczne spalinowe, jak i elektryczne, które wiodą prym wśród użytkowników indywidualnych pracujących w zaciszu domowym, jak i profesjonalistów w swoim fachu. Marka Husqvarna, jak podkreśla sam producent celuje w przyszłość, widać to nie tylko w zakresie innowacyjnych rozwiązań w zakresie produkcji sprzętów, ale i samych działań firmy, również w zakresie promocji w sieci, jak i designu. 

Historia marki datowana jest na 1689r., kiedy powstała firma, a w sprzedaży zaczął pojawiać się pierwszy sprzęt budowlany Husqvarna. Początkowo firma zajmowała się produkcją wyłącznie muszkietów, które już w owym czasie zostały uznane przez konsumentów za najlepsze w swoim rodzaju. I ta renoma marki Husqvarna utrzymała się do dziś, co jest niebywałym sukcesem firmy. Co ciekawe pod szyldem marki powstawały również takie sprzęty, jak choćby broń myśliwska, rowery, motocykle, sprzęt kuchenny, maszyny do szycia, a nawet maszyny do pracy w lesie, parku i ogrodzie. To tylko udowadnia, jak bardzo wszechstronna i innowacyjna od zawsze była marka Husqvarna. I ta nietuzinkowość i stanowcze dążenie do celu z niewątpliwymi sukcesami, zachowała się do dzisiaj.

Współcześnie sprzętami marki mogą poszczycić się renomowane sklepy. Husqvarna w zakresie sprzętów, zarówno stacjonarnie, jak i internetowo wiedzie prym w zakresie popularności zakupu przez klientów indywidualnych, jak i profesjonalistów. Również nasz sklep oferuje szeroką gamę narzędzi tejże marki. Sprzęt budowlany Husqvarna towarzyszy na niezliczonej ilości prac budowlanych, zarówno krajowych, jak i zagranicą. To pokazuje, że marka, dzięki jakości swoich niezawodnych produktów, zdobyła uznanie o zasięgu globalnym. Co jest niewątpliwie ogromnym sukcesem, którym może poszczycić się Firma Husqvarna. Maszyny budowlane, sprzęt budowlany, urządzenia Husqvarna to więcej niż tylko niezbędne narzędzia. To przede wszystkim niezwykła wytrzymałość, ergonomia, wydajność, komfort, a przede wszystkim wysoka klasa komponentów i samych maszyn. To wszystko sprawia, że sprzęt budowlany Husqvarna jest tak ceniony i wytrzymały. Wykorzystywany, nawet do najtrudniejszych zadań.

Odkurzacze Husqvarna

Z pewnością patrząc na urządzenia tej szwedzkiej marki można przyznać, że są to sprzęty, przed którymi nie da się przejść obojętnie. Co więcej, nie da się zaprzeczyć, że marka Husqvarna posiada w swoim asortymencie największy wybór odkurzaczy i przecinarek ręcznych, w tym również spalinowych czy elektrycznych dostępnych na rynku. Dzięki czemu, każdy klient może mieć w swoim zasięgu sprzęt w pełni dostosowany do potrzeb i określonych gabarytów. Poręczne przecinarki  i odkurzacze Husqvarna pozwalają na ogromną precyzyjność z udziałem małego wysiłku oraz na optymalną wydajnością. To co dodatkowo wyróżnia przecinarki do betonu, glazury i płytek oraz odkurzacze przeznaczone do czyszczenia na sucho i mokro to ergonomia i efektywność podczas wykonywania zadania. Są idealne, zarówno do pracy wewnątrz i na zewnątrz.  Odkurzacze tej marki z całą pewnością poradzą sobie, z każdego rodzaju brudem. Począwszy od kurzu i wszelkiego rodzaju pyłów, po płyny i inne zanieczyszczenia. Mocne, niezawodne, proste w uruchamianiu takie są w skrócie odkurzacze Husqvarna. Jednak to nie koniec atutów tych niezwykłych urządzeń. Trzeba podkreślić, jak bardzo istotna jest w kwestii wyboru dobrego odkurzacza jego konstrukcja. Odkurzacz przemysłowy Husqvarna, jak i inne rodzaje odkurzaczy zostały wyposażone w solidną konstrukcję, dzięki czemu są one idealne do pracy w trudnych warunkach. A komfort ich użytkowania sprawia, że każda praca staje się niezwykłą przyjemnością, a nie wysiłkiem. 

Jak widać narzędzia budowlane Husqvarna niosą ze sobą wiele niezaprzeczalnych korzyści, pozwalając na zaspokojenie, każdych wymagań. Dając przy tym poczucie zadowolenia z ich użytkowania i późniejszej pracy serwisowej. Trzeba pamiętać, że regularne serwisowanie sprzętu, niezależnie od marki pozwala na zachowanie ich dobrego stanu, a co za tym idzie długą żywotność, co jest istotne, jeśli będą często wykorzystywane, szczególnie na budowie. Dlatego warto wcześniej zadbać o odpowiednie czyszczenie, smar oraz pakiet części na wypadek potrzeby wymiany konkretnej z nich w urządzeniu. 

Przecinarka ręczna Husqvarna

Wśród polecanych modeli urządzeń marki Husqvarna w zakresie odkurzaczy można wymienić, choćby odkurzacz przemysłowy HUSQVARNA S 26, odkurzacz przemysłowy HUSQVARNA T 4000 czy odkurzacz przemysłowy HUSQVARNA C 3000 przed separator, zaś w zakresie przecinarek ręcznych warte uwagi są następujące modele:  przecinarka ręczna HUSQVARNA K 970 + tarcza Husqvarna 400mm, jak również przecinarka do glazury Husqvarna TS 60. Jednak niezależnie od wybranego wariantu sprzęty marki Husqvarna są z pewnością warte uwagi i wypróbowania.

Istnieje 322 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 322 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki