Lista produktów marki Altrad Belle

Marka Altrad Belle 

Produkty Belle są doceniane przez specjalistów na całym świecie ze względu na stosowanie innowacyjnych rozwiązań. Grupa Altrad została doceniona w 2008 roku przez Królową Angielską i została laureatem Wyróżnienia Królowej dla Przedsiębiorstw. Marka cały czas się rozwija, stosuje nowatorskie technologie, a także jest znana z dbałości o środowisko naturalne. Z jakich produktów słynie Belle? Są to przede wszystkim betoniarki wolnospadowe, zagęszczarki do gruntu oraz ubijaki wibracyjne. Jeśli chcesz zobaczyć jakie produkty Belle możesz kupić w naszym sklepie zajrzyj tutaj.

A jak to wszystko się zaczęło?

Aktualnie grupa Belle jest reprezentowana przez dystrybutorów w ponad 90 krajach na całym świecie. Ale jakie są jej początki? Historia sięga roku 1950 kiedy to Anglik Doug Blackhurst stworzył swoją pierwszą betoniarkę, która później została nazwana Belle Mini Mixer. Na początku produkty były sprzedawane na lokalnym rynku, jednak szybko okazało się, że produkcja trafiła także do Polski. Belgijska firma kupiła bowiem zakład produkujący betoniarki w Łowiczu, który posiadał duże doświadczenie w swoim fachu. Następnie zakład przenosi się do Rawy Mazowieckiej. W 1999 produkcję betoniarek przejmuje angielska grupa firm zajmująca się maszynami budowlanymi - Belle Group. Powstaje także Belle Poland. Dziesięć lat później następuje fuzja grupy Altrad oraz Belle. Produkują betoniarki, zagęszczarki, urządzenia do cięcia i wykończenia betonu, taczki, rusztowania i wiele innych urządzeń niezbędnych na budowie. 

Co takiego wyróżnia produkty marki Altrad Belle?

Produkty Belle to synonim trwałości i innowacyjności. Firma stosuje szereg różnorodnych rozwiązań, aby zapewnić swoim klientom jak najbardziej efektywną i ergonomiczną pracę. Betoniarka Belle to produkt, który jest jednym z najchętniej wybieranych wśród inwestorów. Producent może się tutaj pochwalić zastosowaniem takich rozwiązań jak na przykład płynne działanie urządzeń, dzięki punktom smarowniczym, wygodne korby z dużym przełożeniem, dzięki którym sterujemy bębnem bez konieczności stosowania dużej siły, skręcane bębny, które pozwalają z kolei na łatwy serwis czy też duże koła transportowe, które bez problemu pokonują nierówności na placu budowy. Ubijaki Belle to urządzenia stworzone do pracy w trudnych warunkach. Są bardzo dobrze wyważone, dzięki czemu praca operatora jest lżejsza i bardziej efektywna. Dodatkowo ubijak od Belle jest bardzo wytrzymałym sprzętem, dzięki jakościowym silnikom czy też wytrzymałej i elastycznej ramie, która zabezpiecza podzespoły. Nowoczesna konstrukcja występuje w każdym urządzeniu tej marki. Zagęszczarki są skonstruowane tak, żeby wibracje nie utrudniały pracy na budowie. Wygodne uchwyty ułatwiają transport, przechowywanie oraz samą pracę. 

Jeśli zależy Ci na zakupie produktów na budowę, które stoją na najwyższym światowym poziomie, postaw na sprzęt budowlany Belle!

Istnieje 206 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 206 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki