Lista produktów marki Tyrolit

Tyrolit

W naszym sklepie znajdziesz setki produktów od renomowanej marki Tyrolit! Jest to jeden z największych producentów urządzeń do piłowania, wiercenia, cięcia i szlifowania. Ponadto, zajmuje się produkcją narzędzi oraz urządzeń dla przemysłu budowlanego. Jeśli zależy Ci na najwyższej jakości i trwałości, postaw na markę Tyrolit!

Jak to się zaczęło? 

Tyrolit to rodzinna firma, która powstała już w 1919 roku. Jej siedziba zlokalizowana w Tyrolu, w miejscowości Schwaz zatrudnia obecnie ponad 4500 pracowników aż w 11 krajach. Marka Tyrolit słynie z niezwykle szybkiego rozwoju i produkcji urządzeń dla takich branż jak np. budownictwo czy też obróbka metali i narzędzi precyzyjnych. Eksperci z Tyrolit są znani i doceniani na całym świecie. Słyną z umiejętności rozwiązywania różnorodnych wyzwań i projektują nowatorskie rozwiązania. Produkty od Tyrolit tną, wiercą czy szlifują materiały o każdej twardości. Są one cały czas rozwijane i udoskonalane. 

W Norwit znajdziesz doskonałej jakości przecinarki ręczne, jezdne, stolikowe, odkurzacze przemysłowe, szlifierki podłogowe, wiertnice rdzeniowe, statywy, wiertła czy tarcze diamentowe od Tyrolit. Bogata oferta tarcz diamentowych powoduje, że bez problemu dopasujesz produkt do swojego urządzenia, prędkości obrotowej czy też materiału, który będzie cięty. Przecinarki Tyrolit charakteryzują się olbrzymią trwałością i wydajnością. Są wygodne dla operatora, dzięki swojej stabilności, precyzji i ergonomiczności. Tyrolit to marka, której można zaufać! Jej domeną jest dbałość o środowisko naturalne. Marka spełnia wszystkie wymogi prawne, ale działa także ponad to i rozwija swoje działania na rzecz ochrony środowiska. Tyrolit wie, że odpowiednie wykorzystywanie zasobów przyczynia się także do ochrony lokalizacji oraz zapewnia miejsca pracy. Tyrolit dba o optymalizację użycia produktów chemicznych, ciągle zwiększa poziom recyklingu odpadów produkcyjnych czy też zmniejsza zużycie gazu.

Jeśli potrzebujesz świetnej jakości urządzeń do piłowania, cięcia, wiercenia albo szlifowania, zapraszamy Cię do zapoznania się z szeroką ofertą produktów, którą znajdziesz w naszym sklepie. Rekomendujemy zakup urządzeń Tyrolit ze względu na nowatorskie podejście do produkcji maszyn, stosowanie wyjątkowych rozwiązań, a także ze względu na zrównoważony rozwój. Przecinarki Tyrolit, wiertnice czy szlifierki cieszą się ogromną popularnością wśród naszych Klientów. Zachęcamy do zakupu w sklepie Norwit! Zapewniamy profesjonalną obsługę i doradztwo!

Istnieje 673 produktów.

Wyświetlono 1-30 of 673 wszystkich
Darmowa dostawaObowiązuje od 1500zł netto
Serwis maszynCzęści zamienne dostępne od ręki