Agregat z modułem spawalniczym FH 8220 TWE

7 573,51 
9 315,42 zł brutto
28174
Silnik
HONDA GX390
Napięcie
400/230V
Moc 3~ maks. / znam
7,2 kVA / 6,5 kVA
Prąd znamionowy 3~
9,4 A
Moc 1~ maks. / znam
3,9 kW / 3,5 kW
Prąd znamionowy 1~
15,2 A
Stabilizacja napięcia AVR
NIE
Paliwo
Bezołowiowa 95
Spalanie ( 75% )
2,7 l / h
Wymiary
790x580x650 mm
Rozrusznik
Elektryczny
Zbiornik paliwa
45 l
Waga
115 kg
Hałas
96 dB(A)
Stopień ochrony
IP 23
Prąd spawania 35%
220 A
Prąd spawania 60%
170 A
Prąd spawania 100%
130 A

Całość wysyłki: Za darmo!

Uruchomienie sprzętu
Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Praca ze spawarką jest bardzo wymagająca, ale również dająca wiele satysfakcji. Nic tak nie cieszy jak obserwowanie efektów pracy. Kiedy z kilku pojedynczych elementów powstaje solidna i trwała konstrukcja. Nie byłoby to możliwe bez spawarek. Urządzenie najwyższej jakości, posiadające dedykowany moduł spawalniczy o prądzie spawania do 200 A Jeżeli potrzebujesz urządzenia, które sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach, będzie ci służyć niezawodnie i bezpiecznie przez długi czas, to koniecznie należy wybrać agregat prądotwórczy 400V marki Fogo. Maksymalna moc w tym modelu to aż 7,2 kVA, a elektryczny rozruch czyni jego użytkowanie jeszcze bezpieczniejszym.

Jakie znaczenie ma zbiornik paliwa w agregatach

Uważasz że pojemność zbiornika paliwa nie jest aż tak istotna w agregatach? Jesteś w sporym błędzie. Owszem, jeżeli agregat ma pracować przez godzinę lub dwie, wystarczy mu małej pojemności zbiornik. Kiedy jednak wchodzi w grę praca przez cały dzień, nieodzowny jest zbiornik o pojemności min. 45 litrów. Taki właśnie został zainstalowany w tym agregacie prądotwórczym.

Często wykonujesz różnego rodzaju prace spawalnicze? Kiedy nie pracujesz w warsztacie, najczęściej pojawia się problem braku właściwego zasilania? Brak przyłącza 400V może mocno komplikować spawanie .Co w takich przypadkach? Warto na taką okoliczność być zabezpieczonym. Jak? Wybierając wysokiej jakości agregat prądotwórczy trójfazowy z modułem spawalniczym. To urządzenie jest fabrycznie przystosowane do spawania elektrodam w najtrudniejszych warunkach terenowych. Decydując się na jego zakup, można być pewnym tego że będzie służyć długo i niezawodnie.

Gwarantujemy najlepsze agregaty prądotwórcze Fogo na rynku

W sprzedaży sprzętu budowlanego, w tym agregatów prądotwórczych jesteśmy dobrzy od wielu lat. Sprzedajemy je bez przerwy, a jednym z naszych liderów sprzedaży są urządzenia marki Fogo. Wyróżniają się dużą niezawodnością, trwałością oraz bezpiecznym użytkowaniem. Polecamy je wszystkim klientom, którzy szukają sprzętu niezawodnego, wytrzymałego i prostego w obsłudze. Zachęcamy również i Państwa do skorzystania z oferty agregatów z modułem spawalniczym.

Szczegółowe referencje

2 innych produktów w tej samej kategorii: