Agregat jednofazowy 230V FH 3001R FOGO

1 904,11 
2 342,06 zł brutto
28152
Silnik
Honda GX 200
Napięcie
230V
Moc 1~ maks. / znam
2,7 kW / 2,5 kW
Prąd znamionowy 1~
10,9 A
Stabilizacja napięcia AVR
TAK
Paliwo
Bezołowiowa 95
Spalanie ( 75% )
1,4 l / h
Wymiary
580x395x405 mm
Rozrusznik
Ręczny
Zbiornik paliwa
3,1 l
Waga
38 kg
Hałas
96 dB(A)
Stopień ochrony
IP 23

Całość wysyłki: Za darmo!

Uruchomienie sprzętu
Ilość Wysyłka natychmiast
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Jednofazowy agregat prądotwórczy 230V Fogo  FH 3001R. Agregat został wyposażony w silnik Honda GX200. Rozrusznik ręczny na linkę gwarantuje bezpieczny, a jednocześnie niezawodny rozruch urządzenia w każdych warunkach. Komu może się przydać agregat prądotwórczy o mocy maks. 2,7kW? Znajdzie on zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest zasilanie elektronarzędzi o średniej mocy, jak również sprzętu biwakowego lub urządzeń warsztatowych. Agregat został wyposażony w stabilizację napięcia (AVR) co daje możliwość wykorzystania go do zasilania awaryjnego. Agregat Fogo FH3001R stanowi idealny wybór dla małej firmy pracującej w terenie, jak również stacjonarnego zakładu rzemieślniczego. Jego atutem jest zbiornik pojemności 3,1 litra, zapewniający paliwo na 2 godziny ciągłej pracy.

  

Gwarancja FOGO dla wszystkich agregatów z silnikiem HONDA

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego agregatu dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.  

  

Gwarancja FOGO dla wszystkich agregatów z silnikiem Honda

Kupując produkty w naszej firmie mają Państwo pewność że pochodzą one z legalnej Polskiej dystrybucji, do każdego agregatu dołączone są wszystkie dokumenty wymagane przez producenta do uwzględnienia gwarancji na całym terytorium Polski. Gwarancja wymaga wykonania przeglądu okresowego co 12 miesięcy.  

  

SILNIK HONDA ROZRUCH RĘCZNY 

Uruchamianie silnika agregatu ręcznie za pomocą szarpaka nie wymaga stosowania akumulatora.   Daje możliwość uruchomienia w każdej chwili. Specjalny odprężnik w silniku sprawia że pociągnięcie za sznurek jest łatwe nawet dla drobnych, nie wprawionych osób..  

Doskonały silnik Honda zapewnia długoletnią i bezawaryjną pracę w każdych warunkach. 

Dzięki zastosowaniu najlepszych silników Honda, agregaty Fogo zostały liderem w produkcji wysokiej jakości agregatów prądotwórczych które zapewniają długoletnią bezawaryjną pracę. Zastosowany silnik GX200 o pojemność 196cm3 generuje moc znamionową 2,5kW stawiając ten agregat w ścisłej czołówce agregatów prądotwórczych do użytku domowego. Honda GX200 to jednocylindrowa jednostka, chłodzona powietrzem i zapalana ręcznie. 

  

STABILIZACJA NAPIĘCIA AVR

AVR czyli elektroniczna stabilizacja napięcia pozwala zasilać bez żadnego ryzyka każde elektroniczne urządzenie. Możemy zasilać piec centralnego ogrzewania z sterownikiem, telewizor, komputer, ładowarkę do telefonu, nowoczesne zgrzewarki do rur, spawarki inwertorowe i wiele innych urządzeń posiadających elektroniczne sterowanie oraz każde inne urządzenie elektryczne.  

  

ZBIORNIK PALIWA

Standardowy zbiornik paliwa jest integralną częścią silnika. Pozwala na zmniejszenie gabarytów agregatu kosztem czasu pracy który waha się od 2-4 godzin w zależności od mocy agregatu oraz tego ile w danej chwili pobieramy mocy z agregatu. 

  

AUTOMATYKA SZR

Automatyka SZR pozwala samoczynnie rozpocząć pracę agregatu w przypadku zaniku napięcia w sieci, odłączając sieć zewnętrzną i przesyłając prąd siecią wewnętrzną. Podczas zaniku napięcia w sieci układ SZR pracuje w następujący sposób: Dba o dobry stan akumulatora uruchamiając agregat co jakiś czas Przełącza na sieć wewnętrzną odizolowaną od sieci miejskiej. Jest to bardzo ważne aby nie doszło do porażenia pracowników konserwujących bądź naprawiających miejską sieć energetyczną. SZR uruchamia agregat i włącza zasilanie. 

  

ZESTAW TRANSPORTOWY

Bezpieczeństwo i zdrowie osób obsługujących agregat jest bardzo ważne. Wszystkie agregaty średniej i dużej mocy z uwagi na zastosowanie mocnych silników i prądnic ważą na tyle dużo że warto zainwestować w zestaw transportowy. Pozwala to pracownikowi na komfortowe transportowanie na palcu budowy nawet największego agregatu przez jedną osobę. Specjalnie zaprojektowany zestaw ma tak obliczony środek ciężkości iż sprawia wrażenie że każdy agregat waży znacznie mniej niż w rzeczywistości a z transportem poradzi sobie nawet drobna osoba.

Szczegółowe referencje

EAN13
5900000007816

Sprawdź pozostałe warianty

16 innych produktów w tej samej kategorii: