AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY ABGT10200R BELLE

9 500,00 
11 685,00 zł brutto
ABGT10200R
Silnik
Briggs & Stratton Vanguard 16HP
Paliwo
Benzyna
Zbiornik
8,5 l
Wymiary
790 x 600 x 645 mm
Moc
11,8 kW / 16 KM
Ciężar
91 kg

Całość wysyłki: Za darmo!

Uruchomienie sprzętu
Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Lubimy niezawodne i sprawdzone rozwiązania, zdające egzamin w każdych warunkach. Między innymi z tego powodu zachęcamy do wyboru agregatu prądotwórczego o olbrzymich możliwościach. Jest to urządzenie firmy Belle. Model trójfazowy o mocy 11,8 kW oraz z silnikiem Briggs & Stratton Vanguard 16HP. Znajdziemy w tym urządzeniu wszystko co konieczne do niezawodnej, stabilnej i długotrwałej pracy w każdych warunkach. Wykonany z największą dbałością o detale, z najlepszych gatunków stali malowanych proszkowo, a do tego nie sprawiający problemu w transporcie – za sprawą wygodnych uchwytów.

Jak zamówić agregat prądotwórczy trójfazowy przez internet?

Zamawiając w naszym sklepie agregaty prądotwórcze trójfazowe 400V i jednofazowe 230V, nie muszą się Państwo martwić o ich transport. Odbywa się on w najlepszych możliwie warunkach, przy pomocy firm kurierskich oraz transportem własnym. Agregaty dostarczamy na terenie całego kraju, do domów prywatnych i firm. Mogą je Państwo zamówić również z dodatkowymi usługami, takimi jak pierwsze uruchomienie oraz okresowe przeglądy i serwis techniczny.

Sprzęt pożądany w każdej firmie. Umożliwiający jej pracę również wtedy, kiedy dostawy elektryczności z sieci miejskiej są przerwane. Niezawodne źródło zasilania awaryjnego, jak również zasilanie sprzętu remontowego i budowlanego. Przedstawiamy agregat marki Fogo. Jest ona liderem w swojej branży. Nieprzerwanie od wielu lat zajmuje się produkcją agregatów prądotwórczych, mając w swoje ofercie kilkadziesiąt różnych modeli. To co przemawia za wyborem agregatów Fogo, to wieloletnie doświadczenie, sprawdzona jakość i atrakcyjne ceny. Wszystkie agregaty prądotwórcze firmy Fogo pracują na wysokiej jakości podzespołach. W tym przypadku mamy do czynienia z silnikiem benzynowym Vanguard 18 KM.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: