AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY ABT7700R BELLE

5 250,00 
6 457,50 zł brutto
ABT7700R
Silnik
Honda GX390
Paliwo
Benzyna
Zbiornik
6,2 l
Wymiary
820 x 620 x 650 mm
Moc
8,1 kW / 11 KM
Ciężar
72 kg

Całość wysyłki: Za darmo!

Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Agregat prądotwórczy dla wymagających użytkowników. Jeżeli w swojej pracy cenisz niezawodność, dokładność oraz najwyższą jakość, to urządzenie jest stworzone właśnie dla Ciebie. Agregat posiada wszystko co potrzebne do długiej pracy. Zbiornik paliwa o pojemności wystarczającej na kilka godzin ciągłej pracy. Silnik benzynowy Honda GX390 o bardzo dużej żywotności. A w końcu konstrukcję ze stali, przystosowaną do użytkowania w najtrudniejszych warunkach. To wszystko sprawia że ten agregat prądotwórczy idealnie sprawdzi się firmach remontowych, budowlanych, warsztatach mechanicznych, jak również domach prywatnych.

Jakie możliwości posiada agregat prądotwórczy Belle ABT7700R?

Urządzenie jest zaprojektowane do pracy w bardzo trudnych warunkach. Jest w stanie osiągnąć moc maksymalną równą 8,1 kW, co równa się 11 KM. To w zupełności wystarcza do zasilania większości typowych urządzeń elektrycznych oraz elektronarzędzi. Stając się właścicielem tego agregatu prądotwórczego, należy pamiętać wyłącznie o regularnym serwisie. Na czynności te składa się wymiana oleju, filtrów oraz świec zapłonowych. Pamiętając o tych podstawowych czynnościach, można być pewnym że urządzenie posłuży niezawodnie przez wiele następnych lat.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: