AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY ABG4200R BELLE

3 850,00 
4 735,50 zł brutto
ABG4200R
Silnik
Honda GX270
Paliwo
Benzyna
Zbiornik
5,3 l
Wymiary
650 x 470 x 510 mm
Moc
9 kW / 12,2 KM
Ciężar
53 kg

Całość wysyłki: Za darmo!

Uruchomienie sprzętu
Ilość Czas realizacji 2 dni robocze
 

Zgadzam się z Warunkami Świadczenia Usługi zawartymi w regulaminie

 

Zamówiony towar Klient może odebrać bezpośrednio w magazynie NORWIT ul. Inwalidzka 20, 41-506 Chorzów lub otrzymać za pomocą przesyłki kurierskiej DHL lub Raben

 

Zasady zwrotu zgodne z "Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta "

Prowadząc firmę świadczącą usługi budowlane i remontowe, trudno obejść się bez agregatu prądotwórczego. Cała masa prac wymaga bowiem użycia energii elektrycznej, która nie w każdym miejscu jest dostępna. Budynki nie podłączone do sieci energetycznej, awarie w dostawach prądu lub inne sytuacje – nie musi to oznaczać że Państwa praca wyhamuje. Odpowiednio dobrany agregat prądotwórczy może uratować dzień pracy. Takim modelem jest Belle ABG 4200 R. urządzenie z silnikiem Honda GX270 o mocy 8kM, zasilanym benzyną. Doskonale radzi sobie z zasileniem najbardziej wymagających urządzeń, w tym również pił.Jak wybrać odpowiedni agregat prądotwórczy?

Jeżeli pracują Państwo wyłącznie z użyciem elektronarzędzi zasilanych 230V, wystarczający będzie agregat o takiej samej mocy. Są to urządzenia jednofazowe, będące najczęściej wybieranymi na rynku. Mają mnóstwo zalet – ich obsługa jest prosta, konserwacja mało wymagająca, a ponadto występują w wielu modelach. Zaletą agregatu prądotwórczego ABG 4200R jest kompaktowy rozmiar i wytrzymała budowa, dedykowana do pracy w trudnych warunkach terenowych.

Są Państwo na etapie wyboru agregatu prądotwórczego do swojej firmy? Urządzenie ma zabezpieczyć ciągłe dostawy prądu, umożliwiając sprawne realizowanie zleceń? Jeżeli tak, polecamy niezawodny i chętnie kupowany agregat prądotwórczy 230V Belle ABG4200R z silnikiem Honda GX270. Jak w pozostałych przypadkach agregatów, tak i tutaj mamy do czynienia z zasilaniem benzynowym. Agregat posiada zbiornik na paliwo o pojemności 5,3. Solidne wykonanie całego urządzenia dowodzi, że mamy w nim do czynienia z konstrukcją dla wymagających klientów.Jak obsługiwać agregat prądotwórczy ABG4200R? 

Prezentowany agregat został wyposażony w rozruch ręczny. Jest to trwałe i proste obsłudze rozwiązanie. Ponadto moc 4,2 kW gwarantuje uzyskanie wystarczająco mocnego dużo prądu, aby zasilać większość klasycznych elektronarzędzi. Zachęcamy również do zakupu dodatkowych akcesoriów, ułatwiających pracę z agregatem. To między innymi licznik moto godzin, jak również zestaw transportowy, ułatwiający przemieszczania agregatu z miejsca na miejsce.

Szczegółowe referencje

16 innych produktów w tej samej kategorii: